Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2014 vyšly tyto články:

29.4."Byla by pro mě ohromná čest zahrát si jednou za kadaňské áčko," říká letošní vítěz juniorské extraligy Robert ČernýMarcel HollK a d a ň - Kadaňský hokej je nemalou mírou podepsán pod letošním titulem juniorského týmu Pirátů Chomutov. Součástí mistrovského kádru, pod vedením trenérského triumvirátu ve složení Jaroslav Liška, Martin Ťupa a Zdeněk Skořepa, bylo i několik hráčů, kteří začali s populárním sportem právě na zimním stadionu v Kadani. Jedním z nich je i obránce Robert Černý, kterému od mala přezdívají Bert.
25.4.Karel Ton: Smlouvu na příští rok v Kadani mám, doufám, že zůstanuUNL - KAD 4:0, 0.kolo | Zdeněk Kamínek ml., Marcel HollÚstí nad Labem - Po dvou letech se musel Sportovní klub Kadaň smířit s účastí v soutěži o umístění. Karel Ton nevynechal během soutěžního ročníku 2013/2014 jediné mistrovské utkání, když během dvaapadesáti střetnutí v základní části a deseti zápasů v play-out nastřádal třicet osm kanadských bodů (16+22). V závěrečném severočeském derby, kdy Kadaň podlehla ve Zlatopramen Areně Ústeckým Lvům 0:4, se nepodařilo prosadit ani kadaňskému bruslaři z ofenzivy.
24.4.První liga už zná obsazení pro následující ročník, do ligy přilétají Jestřábi z ProstějovaMarcel HollK a d a ň - Druhá nejvyšší hokejová soutěž v zemi, nebo-li první liga, již zná obsazení mužstev pro ročník 2014/2015! Z extraligy sestupuje Kladno a Chomutov. Naopak do extraligy postupuje Mladá Boleslav a Olomouc. Účast v první lize si díky zvládnuté baráži vybojovaly celky Prostějova a nedalekého Mostu, který prvoligovou příslušnost uhájil. Naopak z prvoligové mapy mizí Beroun, který padá o soutěž níž po dlouhých jednadvaceti sezónách. Pojďme si tedy představit nové přírůstky do prvoligové rodiny.
22.4.Sezóna Kadaně pohledem statistik. Železným mužem sestavy byl útočník Karel TonMarcel HollK a d a ň - Právě vrcholící sezona je pro hokejisty Kadaň již skoro měsíc minulostí, a tak je na čase poohlédnout se za statistickými prvoligovými fakty. V článku najdete informace o tom, kdo vstřelil nejvíce branek, kdo jich naopak nejvíce připravil či kdo dosáhl vítězství ve statistice +/- při pobytu na ledě při vstřelených a obdržených brankách. Nechybí ani přehled nejtrestanějších hráčů. Do celkových statistik není započítána kadaňská účast v play-out.


Generální partneři

© 2013 - 2022   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM