Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2019 vyšly tyto články:

7.4.A. Dolejší a D. Civiš se Smarthockey v USARedakceK a d a ň – Dva kadaňští mladíci měli možnost se společně s kádrem Smarthockey a trenérem Martinem Stasinkou vypravit do USA, kde sehráli sedm zápasů proti mládežnickým americkým týmům. Pět z nich skončilo v jejich prospěch! Z tripu si všichni účastnici odnesli nezapomenutelné zážitky a zkušenosti!
7.4.Trhači objevují svět, tentokrát ŠvédskoRedakceK a d a ň - Mladí Trhači se na přelomu března a dubna zúčastnili turnaje ve Švédsku. Jako podpora s nimi jeli i jejich rodiče. Kadaňští se postavili celkům jak ze Švédska, tak i z Norska a Dánska. V rámci pětidenního zájezdu měli hokejisté možnost nabýt nové zkušenosti nebo například sledovat průběh tréninku pod vedení Švédů.
1.4.Mladší žáci jako vítězi Karlovarského krajeRedakceK a d a ň – Mladší žáci SK Trhači Kadaň mají sezónu 2018/2019 za sebou. V rámci ligy D Karlovarského kraje se stali dokonce vítězi této kategorie. Poslední utkání tohoto celku se uskutečnilo na domácí půdě, a tak po skončení zápasu se uskutečnila ceremonie, v rámci které byly mladším žákům předány medaile. Oceněni byli ale také samotným starostou města Kadaně, Jiřím Kulhánkem, který si mladé hokejisty pozval a předal jim další medaile a pohár do sbírky.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM