Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2005 vyšly tyto články:

30.5.Nevidím důvod, aby se tu nehrál dobrý hokejMíša SládkováStejně jako na mnohých stadionech i v Kadani se trénuje mimo ledovou plochu. Letní příprava probíhá pod vedením nového trenéra Ladislava Kubáta, který přijal nabídku a po Klášterci a Mostě se nyní snaží připravit kádr co nejlépe na nadcházející sezónu. A co prozradil nejen o hokeji?
20.5.Kadaň zahájí přípravu v ÚstíJindřich PolednaCelkem 11 přípravných utkání odehrají hráči Kadaně v přípravě na další sezónu. Střetnou se s extraligovými celky v Litvínově a v Karlových Varech, přivítají tři zahraniční mužstva a sehrají utkání s tradičními soupeři první ligy. V přípravě se utkájí jako každý rok také se sousedním druholigovým Kláštercem nad Ohří. V týmu se připravuje 23 hráčů a trenéři se rozhodli pro tuto chvíli počet členů týmu nezvyšovat.
6.5.Kadaň hlásí další posilyJindřich PolednaKadaňský tým pokračuje v suché letní přípravě s dvěma novými posilami. Oba jsou to útočníci - praváci a klub si od nich hodně slibuje. Tím prvním je navrátilec Michal Oliverius, druhým je plzeňský Jan Švík, který strávil minulou sezónu v dresu Ústeckých Lvů.


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM