Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2007 vyšly tyto články:

31.5.Soupeři pod drobnohledemMiroslav LučanNejen tým SK Kadaň zápolí s letní přípravou, ale i ostatní mužstva 1.ligy se připravují na suchu. V mnoha týmech došlo k několika výrazným změnám jak na postech trenéra tak i hráčů. Spousta zkušených borců změnilo dres, takže nadcházející sezóna bude z pohledu fanouška velice zajímavá, zkrátka je na co se těšit. Na hrací systém 1.ligy si sice musíme ještě do 6.června počkat, v ten den totiž svaz ČSLH rozhodne jakým směrem se bude soutěž ubírat. Ale ať to bude starý systém, ve kterém by každý z týmů musel sehrát 60 náročných utkání v základní části + play-off nebo nově navrhovaný systém se dvěma skupinami – Západ / Východ, která by byla z pohledu fanouška určitě zajímavější. Do play-off se totiž může podívat celkem 10 týmů. Z hlediska SK Kadaň je to určitě výzva.
30.5.Dorost po dvou letech v KadaniMiroslav LučanJak jistě víte, tuto a následující sezónu si opět mění domácí led junioři s dorostenci. Po dvou velice úspěšných sezónách juniorů, kteří měli svůj domovský stánek v Kadani se nyní společný tým juniorů SK Kadaň a HC Klášterec stěhuje do sousedního města. Naopak do Kadaně se po dvouleté odmlce vrací dorostenci, kteří se v těchto dnech potí v letní přípravě.
25.5.Petr Pospíšil zůstává v SK KadaňMiroslav LučanNa některých webových stránkách se objevuje klamná informace o tom, že jeden z nejzkušenějších obránců SK Kadaň Petr Pospíšil přestupuje do HC Most. Jde pouze o smyšlenou spekulaci, obránce nadále bude hájit barvy SK Kadaň.
24.5.Dohoda se Vsetínem vyšla !!!Miroslav LučanVelmi povzbuzující zprávu dnes potvrdil kadaňský trenér Miroslav Novák. Vedení SK se dohodlo se Vsetínem, ačkoli to z počátku nevypadalo velmi nadějně, na působení dvou výrazných posil. Zbyněk Spitzer již koncem minulé sezóny projevil zájem na dalším působení na severu Čech a až nyní se k týmu bude moci připojit. Útočník Lukáš Duba sice již s týmem od začátku absolvuje letní přípravu, ale až nyní se působení v SK Kadaň potvrdilo podpisem. Má však vyřízen střídavý start za extraligový Vsetín.
23.5.Novinky z Velké BítešeMiroslav LučanDnes na zasedání klubů 1.ligy, které se konalo ve Velké Bíteši, byl vznesen návrh, který byl ale jednoznačně odsouhlasen, na změny hracího systému letošního ročníku. Je to však prozatím jen návrh a jeho odsouhlasení či zamítnutí dojde v polovině června na dalším zasedání prvoligových klubů.
22.5.B - tým zahájí dvě soutěžeMiroslav LučanPoprvé se hráči B – týmu SK Kadaň sešli v úterý 2.5.2007, na první trénink pod vedením trenéra Františka Lukeše dorazilo 22 hráčů. Loňská sezóna byla spíše taková zkušební a v té letošní už nechtějí nechat nic na náhodě. Chtějí hrát na špici tabulky krajské přeboru a pokusit se proklouznout do baráže o 2.ligu, tam se může stát všechno. Cílem ale postup do třetí nejvyšší soutěže není.
17.5.Letní příprava v SK KadaňMiroslav LučanJako v každém nejen prvoligovém klubu tak i v Kadani běží letní příprava na plné obrátky. Mnohými hokejisty nenáviděná příprava na suchu začala 26.dubna, do které se zapojilo 22 hráčů. Hráči využívali všech prostor klubu SK Kadaň, včetně koupaliště, fotbalový stadion a formu také ladili na kolech. Taktéž v kadaňském klubu došlo ke změnám v týmu.
14.5.7 zlatých cihel od bet-at-home.com v hodnotě více než 50 000 EUR!Redakce

Bet-at-home.com slaví 7. narozeniny - a na vás čekají velké dárky! Každý týden probíhá losování o neuvěřitelné ceny. Jako hlavní cena na vás čeká 7 zlatých cihel v hodnotě vice než 50.000 eur. Více informací na bet-at-home.com.Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM