Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2012 vyšly tyto články:

29.5.Kadaňské koupaliště se otevíráJindřich PolednaTo, že přichází opravdové léto poznáme nejen z toho, že hokejový A-tým trénuje na suchu, ale také proto, že se otevírá koupaliště. To kadaňské zve všechny milovníky vodních sportů na své otevření v pátek 1.června.
21.5.Přípravná utkání A-týmu jsou již známáJindřich PolednaAčkoliv je tým zatím v suché přípravné fázy, vedení v posledním týdnu finišovalo s plánováním přípravných přátelských utkání. Kadaň svůj první zápas na ledě sehraje v Chomutově. Piráti jsou nakonec jediným extraligovým celkem, se kterým změříme své síly. Ostatní kluby hrají stejně jako Kadaň druhou nejvyšší soutěž.
14.5.Kadaňský tým je výrazně omlazenýJindřich PolednaNový kadaňský trenér Michal Jäger není pro severočeské fanoušky nikým neznámým. Tento plzeňský odchovanec se do Chomutova dostal díky vojně, kde hrál hokej a na severozápadě Čech již zůstal. Zahrál si 1.ligu v Sokolově, pak druhou v Chomutově a v Kadani. Po postupu Kadaně do 1.ligy putoval do sousedního Klášterce a svou hráčskou kariéru zakončil v Sokolově. Jako trenér působí již od svých 25 let, prošel si všemi věkovými kategoriemi a úspěch slavil především s chomutovskými juniory. V dospělém hokeji působil nejdříve rok jako asistent v Klášterci nad Ohří, v posledních dvou sezónách již v pozici hlavního kouče.
13.5.Příprava A-týmu je v plném prouduJindřich PolednaPříprava A-týmu Kadaně běží již 14 dní, vede jí trenérské duo Michal Jäger - Stanislav Mikšovic. Trenérům se zatím hlásí pravidelně 30 hráčů s jejichž jmény vás teď seznámíme. Ovšem stále jde jen o přípravu. Kadaňský tým bude vypadat pro příští sezónu hodně jinak, spousta hráčů, kteří se zde připravují, se přesune do Klášterce, protože kadaňský celek bude doplněn hráči, jež se nevejdou do základní sestavy extraligových Pirátů.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM