Další zastávkou Trhačů bude Frýdek-Místek

Jiří Novotný (KAD) | 24.09.2019 | |

Další zastávkou Trhačů bude Frýdek-Místek

K a d a ň - Pondělní střetnutí se Vsetínem sice černožlutým nevyšlo úplně podle představ, Chance liga ale chvátá a je třeba se soustředit na další duel. V něm se kadaňští představí na ledě dalekého Frýdku-Místku. Partnerský celek třineckých Ocelářů se zatím drží ve středu tabulky. Úvodní buly padne ve středu 25.9. v 18:00, připraven bude online přenos.

 

RYSI V PŘÍPRAVĚ NEZÁŘILI

Do letní přípravy náš příští soupeř vstoupil na svém ledě, kde vyzval kazašské Kokšetau. Poměrně exotického soupeře přetlačil 3:2 po samostatných nájezdech, avšak následně prohrál 4:1 s polským Jastrzebie. Ve třetím přípravném klání zvítězil 3:0 v Havířově, poté už ale sbíral pouze porážky. Postupně podlehli Havířovu, Třinci, Jastrzebie, Prostějovu a v generálce padli 3:2 v Přerově.

ÚVOD SEZÓNY JAKO NA HOUPAČCE

Po šesti odehraných kolech zatím Rysi striktně dodržují model výhra-prohra. V prvním duelu cestovali do Vsetína, který přetlačili 4:3 po prodloužení. Také následující duel v Litoměřicích nenabídl rozuzlení po základní hrací době, tentokrát ale podlehli 3:2. po samostatných nájezdech. V domácí premiéře vyzvali Havířov a nervy diváků opět drásaly nájezdy, po nichž Rysi slavili výhru 2:1. Na ledě nováčka ze Sokolova ale prohráli 4:2, což napravili další výhrou po nájezdech - 2:1 nad Prostějovem.

MINULÉ KOLO - KADAŇ I FRÝDEK-MÍSTEK BEZ BODU

Frýdečtí ve pondělí zajížděli do Třebíče, která sice nezažívá úplně snový rozjezd ročníku, na soupeře z moravsko-slezské hranice se ale dokázala vytáhnout. Na Šťovíčkův zásah ze 6. minuty dokázal v závěru periody odpovědět Mikulík, tím ale vystřílel veškerou munici svého celku připraveného pro tento zápas a z dalších gólu se už radovali pouze domácí. Těm se podařilo přidat další tři přesné zásahy a stanovit tak konečné skóre zápasu 4:1.

    Poslední sestava Frýdku-Místku:

    L. Daneček – Kudla, L. Kovář, Zahradníček, J. Michálek, J. Adámek, D. Stránský, Rufer – D. Květoň, Klimša, Martynek – Mikulík, Stuchlík, Novotný – Kvasnica, Przybyla, Kaukič – J. Kalus, Motloch, Flok.

Trhači na svém ledě vyzvali Vsetín. I jim se na první gól svého soupeře odpovědět, v 7. minutě srovnával krok Michnáč. Valaši ale v dalším průběhu utkání nasázeli 6 gólů, na konečných 7:2 pouze korigoval Chlouba.

    Poslední sestava Kadaně:

    Galuška (38. Štěpánek) – Foltýn, L. Chalupa, Eliáš, Novák, Mert, Poizl, Trefný – M. Zabloudil, Chlouba, Michnáč – Pilař, Machač, Buchtele – Müller, Řepík, Matýs – Z. Zabloudil, Wágner, Koblížek.

V POSLEDNÍM MĚŘENÍ SIL BYL ÚSPĚŠNĚJŠÍ FRÝDEK-MÍSTEK

Oba celky se naposledy střetly v závěrečném kole loňského ročníku. Domácí Kadaň do zápasu vstoupila lépe dokázala si vypracovat dvougólový náskok. Rysi se dokázali dotáhnout a nakonec skóre otočili ve svůj prospěch poměrem 3:6.

FRÝDEK-MÍSTEK vs. KADAŇ
Lukáš Daneček – 93,51 %
Nick Malík - 92,81%
BRANKÁŘIPetr Galuška – 85,98 %
Adam Wolf – 87,01 %
David Květoň
5 (2+3)
PRODUKTIVITA Roman Chlouba
5 (2+3)
D. Květoň, M. Mikulík a R. Martynek
všichni 2 góly
GÓLYP. Miškář, M. Chalupa,
R. Chlouba
2 góly
David Květoň
oba 3 asistence
ASISTENCERoman Chlouba
3 asistence
David Klimša
43/102 – 43,16 %
VHAZOVÁNÍ Roman Chlouba
62/140 – 44,29 %
Jan Zahrdaníček
14 zbl. střel
ZBLOKOVANÉ STŘELYD. Novák, J. Trefný
oba 6 zbl. střel
L. Motloch, L. Kaukič
oba 10 tr. minut
TRESTNÉ MINUTYMichael Foltýn
31 tr. minut
Jan Zahradníček
21:21 min/z
ČAS NA LEDĚJakub Trefný
23:40 min/z

Foto: Kateřina Velčovská

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM