Předehrávka s HC Dukla Jihlava je tu!

Stanislav Jiskra | 17.02.2020 | |

Předehrávka s HC Dukla Jihlava je tu!

K a d a ň - K předehrávce dvaapadesátého kola přijede do Kadaně Jihlava. Trhači v posledním kole vysoko padli na ledě Třebíče, Dukla naopak uspěla na ledě Sokolova. Kadani se však proti Jihlavě v letošní sezóně daří. Potvrdí se to i v tomto utkání? Odpověď na tuto otázku budeme znát již v úterý, úvodní buly bude vhozena v 18:00, zápas je také možné sledovat na webech onlany.com a hokejkatv.cz

 
SK TRHAČI KADAŇ vs. HC DUKLA JIHLAVA
15. místo
42 bodů
POZICE9. místo
90 bodů
113:215SKÓRE149:115
13,78 % – 81,09 %PŘESILOVKY – OSLABENÍ17,89 % – 86,73 %
844 tr. minutTRESTNÉ MINUTY516 tr. minut

TRHAČI V TŘEBÍČI DOSTALI VÝPRASK

Hráčům domácí Kadaně se výlet do Třebíče vůbec nevydařil. Trhači první branku inkasovali již po šestašedesáti vteřinách hry, druhý gól padl přesně v patnácté minutě. Třebíči se povedl i vstup do druhé části hry, třetí branku již ve třetí minutě druhé periody. Na tento gól o necelé dvě minuty později odpověděl Josef Rindoš, jenže to byla z pohledu Trhačů první a poslední vstřelená branka v tomto utkání. Poté totiž kralovala jen Třebíč, která ještě ve druhé třetině přidala tři branky. I třetí perioda nabídla pět gólů. Tentokrát všechny padly z hokejek domácí Třebíče, a tak Trhači z ledové plochy odcházeli s debaklem 11:1.

    Poslední sestava SK Trhači Kadaň:

    Štěpánek – Trefný, Klodner, Foltýn, Delmarche, D. Zeman, Eliáš, Procházka – Wojnar, Kůs, M. Zabloudil – Zd. Zabloudil, Žolobov, J. Müller – Homer, Rindoš, Koblížek – Čech.

JIHLAVA VYHRÁLA NA SOKOLOVSKÉM LEDĚ

Svěřenci Viktora Ujčíka svůj trip zahájili výhrou. O té již prakticky rozhodli v první třetině. Ve čtvrté minutě otevřel skóre Josef Skořepa, o necelých sedm minut později Jihlava udeřila podruhě, konkrétně Tomáš Harkabus, který udeřil ve vlastním oslabení. Tečku za první třetinou udělal Anatoliy Protasenya. Ve druhé periodě nejprve snížil Jan Grim, ale v poslední minutě opět udeřila Dukla, tentokrát se za záda Jana Bednáře trefil Jiří Fronk. V poslední dvacetiminutovce se podařilo Baníku zásluhou Michaela Čejky snížit, ale o pár minut později se podruhé v utkání trefil Jiří Fronk a Josef Skořepa. Jihlava tedy utkání zvládla poměrem 6:2.

    Poslední sestava HC Dukla Jihlava:

    Jan Brož – Staněk, J. Pohl, Piegl, D. Kolář, Půža, J. Holý, Černohorský – Jiránek, Skořepa, Čachotský – Pekr, Poletín, Anděl – Illéš, Fronk, Protasenja – A. Zeman, Lichanec, T. Harkabus.

TRHAČŮM SE PROTI DUKLE DAŘÍ

Oba celky se v letošní sezóně střetli již pětkrát. První utkání v letošní sezóně bylo na programu v prvním kole, Trhači první zápas sezóny nezvládli a na venkovním hřišti prohráli 1:3. Odveta byla na programu o patnáct kol později, to již Kadaň byla úspěšnější a po gólech Daniela Poizla a Romana Chlouby slavila výhru 2:1. Další zápas se sehrál v nadstavbové části, a jak je tomu jim zvykem, opět v prvním kole a opět na ledě Jihlavy. Trhači toto utkání gólově otevřeli a i gólově uzavřeli, ale Dukla mezi těmito góly dokázala skórovat třikrát, Kadaň tedy prohrála 3:2. Poslední dvě měření sil dopadla o poznání lépe. Nejprve Trhači na domácí půdě rozhodli o zisku druhého bodu v nájezdech, následně překvapivě přivezli tři body z jihlavského ledu za výhru 2:0.

KADAŇ vs. JIHLAVA
Jakub Neužil - 91,31 %
Oliver Štěpánek - 87,72 %
BRANKÁŘIJan Brož - 93,09 %
Niklas Lundström - 92,06 %
Jaroslav Kůs
35 bodů (9+26)
PRODUKTIVITA Tomáš Čachotský
43 bodů (10+33)
František Wágner
17 gólů
GÓLYJiří Fronk
17 gólů
Jakub Trefný
28 asistencí
ASISTENCETomáš Čachotský
33 asistencí
Jaroslav Kůs
793/409 – 51,58 %
VHAZOVÁNÍ Josef Skořepa
872/500 - 57,34 %
Štěpán Čech
40 zbl. střel
ZBLOKOVANÉ STŘELYJan Holý
36 zbl. střel
Michael Foltýn
177 tr. minut
TRESTNÉ MINUTYTomáš Čachotský
48 tr. minut
Jakub Trefný
23:54 min/z
ČAS NA LEDĚJan Holý
20:19 min/z

Foto: Dalibor Kachlík

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM