Podaří se vyhrát i druhé části A-týmu ?

Miroslav Lučan | 09.08.2007 | |

Podaří se vyhrát i druhé části A-týmu ?

Po středečním velmi úspěšném zápase se na další cestu na soupeřův led vydají k nováčkovi soutěže HC Vrchlabí, jenž má velké ambice s vidinou play-off. Za kadaňský tým nastoupí druhá část A-týmu a i on má hlad po vítězství. Jestli se mu to podaří, můžeme vidět 9.8.2007 od 18:00 hodin.

 
Mužstvo HC Vrchlabí doznalo po postupu do druhé nejvyšší soutěže dosti změn. Týmu byl představen nový trenér Vladimír Jeřábek, který přišel z Hradce Králové, jeho asistentem se stal Josef Slavík.

Na hráčských postech se také událo hodně změn. Jelikož tým z Krkonoš nechce hrát v 1.lize žádné „druhé housle“ na kvalitních posilách je to vidět. Mezi nejvýraznější posily patří brankář Pavel Falta, který se vrací z korejské ligy, útočné řady vyztuží v Kadani dobře známý Kamil Tvrdek - přichází na hostování z karlovarské Energie, Daniel Brynecký z Havířova, ddalší výraznou posilou je Rok Pajič, který opusti dres Bílých Tygrů Liberec. Z mužstva pod Ještědem přichází také Michal Bárta a posledními posilami se staly z Jablonce přicházející Karel Vach a Michal Nevyhoštěný.

Z týmu naopak před sezónou odešli brankář Josef Kučera, obránci Milan Beránek, Jiří Svoboda (oba Benátky n/J), Jaroslav Borůvka (Havl.Brod), Jan Holub (Liberec), a útočníci Jiří Jakubec (neznámo), Jaroslav Polák, Jan Vondrlík, Lukáš Král (všichni Chrudim).

V průběhu letní přípravy se do kádru Vladimíra Jeřábka neprosadili Tomáš Kalousek, Jan Zavacký, Štefan Rusnak, Milan Mach a Martin Gajdoš.

Mužstvo má také za sebou tři přípravné utkání. Již ve čtvrtek 26.7. se utkali na domácím ledě s jedním z favoritů západní skupiny BK Mladá Boleslav a podlehli vysoko 1:5, ke druhému přípravnému zápasu si pozvali celek ambiciozního HC VČE Hradec Králové a po dobrém výkonu jej těsně přehráli v poměru 2:1. Poslední přípravný duel s druholigovými HC Benátky jim příliš herně nevyšel a museli se spokojit s remízou 2:2.

Předpokládané sestavy:
HC Vrchlabí:
Falta (Ševčík) - Vyskočil, Chaloupka, Bendík, Gajdoš, Drbohlav, Giba, Matějíček, Vála, Hrach, Horčička, Kříž, Plodek, Rusnák, Zavacký, Tvrdek, Pajič, Brynecký, Valko, Dvořák, Hájek.
SK Kadaň:
Hanuljak - Pospíšil, Chotaš, Klaus, Satora, Hlubuček, Sedláček, Pražák, Derfler, Tenkač, Kadlec, Vrtek, Kajer, Bauer Jakub, Bauer Jan, Postl, Gellner.

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM