Druhé vítězství v přípravě - Vrchlabí dobito

Miroslav Lučan | 09.08.2007 | |

Druhé vítězství v přípravě - Vrchlabí dobito

Vrchlabí - Rovněž druhá část A-týmu SK Kadaň má za sebou druhé přípravné utkání. Cestovali do Krkonoš na led HC Vrchlabí. A i tentokráte mají trenéři Miroslav Novák a Petr Vyskočil důvod k radosti. V normální hrací době dokázali jejich svěřenci zvítězit v poměru 2:3, když se o branky podělili Jakub Sedláček, Jan Bauer a Martin Kadlec. Po skončení se mužstva ještě domluvili na trestných stříleních, ve kterých byli úspěšnější domácí.

 
4.kolo, čtvrtek 9.8.2007
Vrchlabí - SK Trhači Kadaň  2:3  (0:1, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 31. Horčička (Valko), 60. Tvrdek (Hájek) - 11. Sedláček, 26. Jan Bauer, 58. Kadlec.
Rozhodčí: .
Vyloučení: .
Využití: . V oslabení: .
Diváci: .
Průběh utkání: 0:0,0:2,1:2,1:3,2:3.
Vrchlabí:
SK Trhači Kadaň:

Komentář k zápasu

Asi šest set fanoušků vidělo v Elektromont Areně vyrovnaný zápas, který nakonec vyhráli hosté z Kadaně. Ti se ujali vedení v 11. minutě brankou Jakub Sedláčka v přesilové hře, když chyboval domácí útočník Valko. Ve 26. minutě pak gólmana Faltu překonal mladý útočník Jan Bauer, který je v Kadani na hostování z Karlových Varů. V polovině zápasu objel zezadu branku Valko, přihrál Petru Horčičkovi, který z voleje mířil do odkryté branky. Po druhé třetině mohl být stav vyrovnaný, ale po jedné šanci vrchlabských hokejistů zazvonila pouze konstrukce kadaňské branky.

Kadaň výborně bruslila a nakonec přidala i třetí branku, když se necelé tři minuty před koncem trefil osmnáctiletý útočník Martin Kadlec. Pak dostalo Vrchlabí ještě výhodu dvou mužů na ledě, ale půl minuty před koncem utkání už Kamil Tvrdek, mimochodem bývalý hráč Kadaně, jen snížil. V domácím dresu hrála dobře řada Pajič - Brynecký - Tvrdek, náhradního brankáře dělala Faltovi loňská jednička dorostu Lukáš Fesl.

Jan Hanuš, David Schlegel
 
 


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM