Chance liga je zpět, Trhači míří do Jihlavy

Stanislav Jiskra | 10.09.2019 | |

Chance liga je zpět, Trhači míří do Jihlavy

K a d a ň - První kolo Chance ligy je tu. Trhače čeká prvníostrý duel letošního ročníku a rovnou na venkovním ledě. Úvodním soupeřem této sezóny je Dukla Jihlava. Začátek zápasu je naplánován na 17:30.

 

PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY JIHLAVSKÉ DUKLY

Jihlavští měli na programu osm přípravných utkání, ve kterých zaznamenali padesátiprocentní úspěšnost. Prvním soupeřem pro ně byl tým, který je účastníkem Kazašské hokejové ligy - HK Irtyš-Pavlodar. Zahraniční tým se díky brance z trestného střílení radoval z výhry 2:3. Dalším protivníkem byla extraligová Olomouc, která na svém ledě zvítězila 5:2. Po dvou prohrách přišlo vítězství, poraženým týmem byl tentokrát Prostějov, který na Horáckém zimním stadionu nedokázal ani jednou skórovat. Oproti tomu Dukla dokázala vsítit góly ihned šestkrát. Další, kdo vyzval Duklu, byl rovnou český národní tým, který se radoval z výhry 2:5. Další tři zápasy po sobě dopadly lépe pro Jihlavské. Nejprve porazili na nájezdy Třebíč, následně podruhé v přípravě vyzráli na Jestřáby z Prostějova a nakonec znovu na Třebíč. Šňůru vítězných střetnutí přerušilo pardubické Dynamo, které se po šedesáti minutách radovalo z výhry 1:3.

POSLEDNÍ VZÁJEMNÉ UTKÁNÍ

Trhači se s Jihlavou střetli naposledy v dohrávce loňského čtyřiatřicátého kola Chance ligy. Na toto utkání se Trhačům nevzpomíná dobře. Kadaň se do střeleckých statistik dokázala zapsat jen jednou, zatímco Jihlava skórovala ihned jedenáctkrát.

    Poslední sestava HC Dukla Jihlava:

    Lundström (41. Brož) – Pohl, Piegl, Holý, Půža, Kolář, Staněk, Černohorský – Anděl, Skořepa, Davídek – Poletín, Juda, Lichanec – Fronk, Zeman, Jiránek – Harkabus, Čermák, Chlubna.

Foto: Dalibor Kachlík

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM