Do Kadaně míří předposlední Sokolov

Stanislav Jiskra | 18.11.2019 | |

K a d a ň - Trhači na svém ledě v rámci 24. kola přivítají nedaleký HC Baník Sokolov, tedy souseda v tabulce. Baník má na svém kontě o čtyři body více, než Trhači. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00. Zápas můžete sledovat již tradičně na www.onlajny.cz, nebo na www.hokejka.tv.

BANÍK MÁ ČTYŘBODOVÝ NÁSKOK PŘED KADANÍ

Nováček letošní sezóny v Chance lize má na svém kontě o čtyři body více, než Trhači, tedy dvanáct. Přičemž tři body z toho mají za domácí výhru právě proti Kadani z devátého kola, tedy pět kol po první domácí výhře nad Frýdkem-Místkem. Poslední tříbodový zisk si Baník připsal ve svém domácím utkání proti Chomutovu.

Poslední sestava HC Baník Sokolov:

Bednář – Přindiš (A), Kadeřávek, J. Tomeček, Michálek, A. Rulík, Šafář, Vodička – Švec, M. Zadražil (A), T. Rohan (C) – Vracovský, Kverka, Stříbrný – Osmík, Vrána, Křemen – Kuběna, Jiskra, Křehlík..

OBA TÝMY POSLEDNÍ ODEHRANÉ KOLO NEZVLÁDLY

Trhači v posledním kole čekal výlet do Havířova, kde po třetinách 1:0, 1.0 a 2:0 prohráli 4:0. Aleš Stezka v brance hostů si připsal již třetí čisté konto. Baník čekala cesta do Třebíče, kde proti tamním bílým hvězdám podlehl 4:3. Za Sokolov se prosadila trojice Kverka, Vrána a Matěj Zadražil.

Wolf – Novák, Trefný (C), D. Zeman, L. Chalupa, Poizl, Procházka – Michnáč, Kůs, Zabloudil (A) – J. Müller, Čech (A), Wágner – Wojnar, Rindoš, Dubský – Homer, Foltýn.

POSLEDNÍ VZÁJEMNÉ UTKÁNÍ HOVOŘÍ LÉPE PRO HOSTY

Trhači se společně s Baníkem utkal v rámci již výše zmíněného devátého kola. Sokolov v zápase proměnil čtyři přesilové hry a po šedesáti minutách na světelné tabuli svítilo skóre 8:3 pro domácí. Za Kadaň se prosadil Jakub Trefný, Albert Michnáč a Patrik Miškář. Za hosty se dvakrát trefil do černého Vracovský, Zadražil a Kverka, po jedné brance poté Osmík a Gorčík .