Do Kadaně přijedou Benátky

Marcel Holl | 28.08.2014 | |

Do Kadaně přijedou Benátky

Dva dny po výhře v litoměřické Kalich Aréně čeká na naše hráče další přípravné utkání. V posledním domácím zápase před startem první ligy přivítají svěřenci trenéra Becka Benátky nad Jizerou. Tudíž dalšího, již tradičního, účastníka první hokejové ligy. Zápas startuje na kadaňském zimním stadionu dnes v 18 hodin. Přijde podpořit kadaňské hráče v posledním předligovém zápase!

 

Jak již bylo zmíněno výše, Kadaň čeká deváté a zároveň poslední domácí přípravné utkání. Z uplynulých osmi odešli hráči Sportovního klubu jen dvakrát poraženi. Obě porážky měli jedno stejné, udály na domácím ledě a v obou případech Kadaň třikrát inkasovala. Nejprve podlehla obrozenému Ústí 1:3 a za dva dyn později padla i s Litoměřicemi. Stadion vyhrál v Kadani 3:2. Mladý kadaňský soubor tak má za sebou výsledkově vcelku povedenou přípravu.

Poslední vzájemné utkání obou soupeřů

HC Benátky nad Jizerou - SK Kadaň 1:3 (0:1,1:2,0:0)
Kadanští hokjisté zajížděli k prvnímu přípravnému utkání mimo své hájemstí, do Benátek nad Jizerou. A výprava byla výsledkově úspěšná, neboť si hráči Sportovního klubu vezou domu výhru 3:1. O tu se postaral nejprve Jakub Novák, který otevřel skóre v polovině páté minuty utkání. Jeho počínání napodobil na začátku druhé třetina Jan Müller. Na jeho trefu zareagovali domácí pouze snížením o tři minuty později. Půl minut před koncem druhé třetiny si vzal opět slovo Jan Müller a rozhodl o výhře Kadaně 3:1..

Příprava Benátek

Liberecká farma vedená trenérem Pešánem má za sebou již sedm přípravných zápasu. Tedy stejně jako Kadaň. Oproti Kadani mají ale horší zápasovou bilanci, neboť třikrát odcházeli poraženi. Jednou právě od Kadaně. Dále pak nestačili dvakrát na Litoměřice. Naopak se Benátkám podařilo porazit účastníka DEL2 - Lausitzer Füchse.

Sestava Benátek z posledního zápasu proti Ústí: Jelínek (Stejskal) – do 30. Kájinek, Říha, Niko, M. Pabiška, Kolman, Jandejsek, Pálek – Špaček, do 30. J. Skořepa, Krejčík – Vařecha, Miškovský, Maďar – Bittner, Mikyska, A. Dlouhý – Jonák, Hrníčko, Skalický – Kalfiřt.

O utkání...

V utkání určitě nenastoupí dvoubrankový střelec z prvního měření sil Jan Müller, který léčí tržnou ránu na stehně. I tak jistě napínávé utkání dvou prvoligových celků startuje dnes v 18 hodin. Pokud se nedostane do ochozů kadaňského zimního stadionu, tak pro Vás bude připraven tradiční online přenos.

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM