Domácí trojboj završí duel s Kolínem

Jiří Novotný | 04.02.2021 | |

Domácí trojboj završí duel s Kolínem

K a d a ň - Po zápasu v Benátkách nad Jizerou dostali Trhači volno od úmorného cestování napříč republikou, neboť jízdní řád Chance ligy jim naplánoval hned tři domácí duely v řadě. Ten první se Šumperkem zvládli na výbornou, v derby s Ústí nad Labem však padli. Znovu se na domácím kluzišti představí v sobotu 6. ledna, kdy se v Kadani představí Kolín.

 

KOZLOVÉ SE CHANCE LIGY NEZALEKLI

Ačkoli Kolíňští patří k nejskromnějším celkům ligy, v profesionální soutěži se rozhodně neztratili. Sice neudivují jako druhý nováček z Vrchlabí, který se usadil na samé špici, ale ani za 14. pozici se bojovní Středočeši rozhodně nemusí stydět.

Kolín překvapil hned na začátku ročníku, kdy na úvodní nášup od Kladna reagoval skalpem Vsetína. V novém roce sundal nohu z plynu a musel přijmout jedenáctigólový výprask v Prostějově. Na konci ledna však vyzrál na Benátky, Havířov i Ústí.

TRHAČI PADLI V DERBY, KOLÍN NESTAČIL NA LITOMĚŘICE

Kadaňští v sobotu přetlačili Šumperk a radovali se z první letošní výhry na domácím kluzišti. Zuby si brousili také na Slovan, ale omlazená družina černožlutých na rivala z krajského města nestačila. Hosté udeřili hned z úvodní šance a na začátku druhého dějství odskočili již o tři branky. Pak sice korigoval Tomáš Koblížek, ale posléze zvyšoval matador Trávníček a na konečných 1:5 uzavřel ve 35. minutě Matějček.

    Poslední sestava SK Trhači Kadaň:

    R. Běhula – Trefný, Kottek, Naar, Seemann, Delmarche, T. Běhula, Horáček – Adámek, Kulich, Chlouba – Koblížek, J. Svoboda, Konášek – Hradecký, Bucek, Homer – Havlín, M. Svoboda, Veselý.

Kozlové hráli ve středu také na svém stadionu, kam se vydali hráči litoměřického Stadionu. Kolínu se nepovedla první třetina, v níž sice otevřel skóre Mašín, ale kališníci zvrátili třemi přesnými zásahy. V závěru druhé části snížil na rozdíl jedné branky Šafránek, ale vyrovnat se jim nepodařilo, naopak Stadion v závěrečné pasáži zvýšil na 4:2 a ukořistil v Kolíně plný počet bodů.

    Poslední sestava SC Kolín:

    Sejpal – Husa, Kukla, Blaha, Pýcha, Váchal, Muška – Jankovský, Šafránek, Král – Krejčík, Štohanzl, Petržilka – Síla, Zumr, Němec – Martínek, Semirád, Stehlík – Mašín.

ÚVODNÍ MĚŘENÍ SIL KADAŇŠTÍ ZVLÁDLI

Trhači zajížděli do Kolína v rámci 10. kola a před téměř dvouměsíční koronavirou odstávkou si spravili chuť plnotučným bodovým přídělem. Kadaňští se dvakrát dostali do vedení díky brankám Zdeňka Zabloudila, ovšem Kozlové pokaždé srovnali krok. Třetí vedení v zápase zařízené z hole Arslana Achmeťanova už Kadani nikdo nesebral a Trhači si tak pod Krušné hory odvezli tři body za výhru 2:3.

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM