Generálku na ligu sehrají Trhači v Ústí

Jiří Novotný (KAD) | 02.09.2021 | |

Generálku na ligu sehrají Trhači v Ústí

K a d a ň - Nová ligová sezona se kvapem blíží a před černožlutými bojovníky je poslední přípravný zápas, v němž otestují svou formu před vypuknutím Chance ligy, jež startuje příští sobotu. Soupeřem jim bude tradiční rival z krajského města. Úvodní buly padne ve čtvrtek 2. září v 17:00 a připraven bude textový online přenos.

 

Kadaňským se v přípravě výsledkově dařilo. Po úvodní těsné prohře v Sokolově si dvakrát vyšlápli na druholigové soupeře z Klatov a Chebu, zaváhali pouze na ledě ambiciózního Mostu.

Poslední zápas sehráli právě proti houževnatému Chebu, jenž se v Kadani prezentoval bojovným výkonem opřeným o skvěle chytající brankáře Kašpara, jenž držel akcie Stadionu až do prodloužení, v němž ho přelstil Kordule. O úvodní trefu se postaral kanadský útok pod vedením Mattsona a bratry Heffernany na křídlech. Právě Shane se do puku opřel na modré čáře a zamířil přesně k tyči.

Ještě předtím Kadaň oznámila škrty v sestavě. V obraně skončili Nerad s Benešem a také bouřlivák Foltýn. Útok byl zúžen o Vacína, Hajšmana, Krejčiříka a Furcha, jenž míří do Šumperka.

Ústečtí budou chtít proti Trhačům odčinit výbuch v Benátkách nad Jizerou, kde schytali nášup 7:1. Slovan celkově v přípravě nikterak nezářil. Před kanonádou v Benátkách sice přetlačil Litoměřice, které je předtím vypráskaly 7:1, ale pak padli 2:4 s Vrchlabím. Proti celku z podhůří Krkonoš se jim vůbec nevedlo, už na začátku srpna je smáznul na svém ledě 6:1.

Foto: Roman Dušek

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM