Junioři přetlačili jablonecké Vlky

Miroslav Lučan | 19.11.2006 | |

Nedělní odpoledne patřilo na kadaňském zimním stadionu juniorskému hokeji. Domácí celek SK Kadaň přivítal souseda z tabulky HC Vlci Jablonec. Jablonečtí mají o bod méně, ale k dobru jeden odložený zápas. Čekal se tuhý boj o každý kousek ledu. V první třetině padl jediný gól, přesilovou hru čtyři na tři využil Pira. V úvodu druhé části nejprve zvýšil Jáchym, jenže hosté se nevzdávali a při přesilovce pěti proti třem snížili zásluhou Malinského. Vlci nepříjemně kousali a kadaňští měli kolikrát obrovské štěstí, že neinkasovali vyrovnávací branku. Ta přišla v padesáté minutě, kdy jablonečtí byli lepšími hráči na ledě. Netrvalo dlouho a Toman využil přesilovku a vrátil domácím vedení. Přes hektický konec, kdy hráli ve dvojnásobném oslabení vítězství 3:2 udrželi.