Kadaň proti Třebíči touží po bodech

Jakub Coufal | 14.12.2007 | |

Kadaň proti Třebíči touží po bodech

Nejvyšší čas bodovat naplno přichází do Kadaně v době, kdy se chystá souboj s Třebíčí. Ačkoliv se hokejistům Horácké Slavie momentálně příliš nedaří, přesto jsou venku nebezpeční více než kdekoliv jinde. Kadaň by ráda do nového roku vstoupila z co možná nejlepšího tabulkového poschodí. Jedním z předpokladů je zisk co největšího možného počtu bodů i proti Třebíči, neboť Vrchlabí, i díky výhře právě na ledě budoucího soupeře Seveorčechů, získalo již 5 bodový náskok. Jak dopadne poslední letošní měření sil se zástupcem Východní skupiny se všichni dozví v sobotu 15. prosince od 17:00 v Kadani.

 
SK KADAŇ - SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ
30. kolo sobota 15. prosince 2007 - 17:00
SK Horácká Slavia Třebíč 1. liga
Pořadí v tabulce Východ 5. (35 bodů)
* Celková bilance 10-2-1-16
* Bilance doma 4-2-1-8
* Bilance venku 6-0-0-8
Nejvyšší výhra 7:0 (v Havlíčkově Brodě)
Nejvyšší prohra 8:1 (v Chomutově)
Nejproduktivnější hráč Lubor Dibelka (9+11)
Nejlepší střelec Lubor Dibelka (9+11)
Nejvíce asistencí Lubor Dibelka (9+11)
Úspěšnost gólmanů Michal Nedvídek (92,52%)
Filip Luňák (88,79%)
Průměr obdržených branek Michal Nedvídek (2,91)
Filip Luňák (4,26)
* výhra - výhra prodl. - prohra prodl. - prohra

Aktuálně z kádru Třebíče

Ze 7 klání pouze jediná výhra, i když z venkovního prostředí. Přesně tato jediná věta vystihuje momentální stav hry Třebíče, které se v současnosti příliš nedaří. Přesto je stále velmi nebezpečná na cizích kluzištích. Právě hra na ledě soupeřů je hlavní ozdobou letošní Třebíče. Dalo by se říci, že podle statistiky Horácká Slavia buď v Kadani získá plný počet bodů, nebo naopak všechny ztratí. O výborné hře mimo domácí stadión by mohl vyprávět například Most, který prohrál před vlastním publikem 1:4. O něco lépe zvládli situaci v Berouně, který se hodně nadřel na zisk vítězství 6:4. Naopak favoriti z Mladé Boleslavi a Chomutova v Třebíči nezaváhali, překvapivější byl až triumf Vrchlabí z minulého kola.

Poslední ligová klání:

25. kolo: TRE - MBL 1:4
26. kolo: MST - TRE 1:4
27. kolo: TRE - CHM 3:4
28. kolo: BER - TRE 6:4
29. kolo: TRE - VRC 0:1

Poslední zápas Horácké Slavie

Pokud se v zápase nepodaří vstřelit jediný gól, těžko se pak získává plný počet bodů. Své by o střelecké smůle z 29. kola mohli říct právě hokejisté Třebíče, kteří přivítali hosty z Vrchlabí. Domácí hokejisté sice oproti minulým kolům vylepšili defenzivu, dostali pouze jedinou branku, přesto prohráli. Vrchlabí způsobilo Horácké Slavii prohru nejtěsnějším fotbalovým výsledkem 0:1. Třebíčtí tak prohráli sice smolně, přesto již potřetí v řadě.

Minulé vzájemné klání

Kadaň v Třebíči sice byla víceméně úspěšná, přesto je soupeři co vracet. V brankové přetahované byla Horácká Slavia vždy napřed, Severočechům se dařilo pouze srovnávat skóre hry. Když po 65 minutách hry svítil na tabuli nerozhodný stav, musely přijít ke slovu nájezdy. Hosté se v technické disciplíně neprosadili ani jednou, což způsobilo vítězství domácích 3:2sn.

Sestavy z minulých kol

SK Kadaň: Hanuljak (Stejskal) - Poživil, Kloz, Spitzer, Vaněček, Hlubuček, Pospíšil, Brňák, Hlavatý - Polanský, Fink, Chyba, Buďa, Vrtek, Kajer, Pražák, Derfler, Bauer Jak., Kýhos, Veverka, Bauer Jan

SK Horácká Slavia Třebíč: Nedvídek - hrbáček, Sláma L., Sláma B., Bulička, Kolafa, Kaláb, Pálka, Přibyl, Dolníček, Dibelka, Matušík, Oliverius, Obdržálek, Šurek, Zahradník, Nahodil, Burian V., Krätzer, Látal, Burian J.

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM