Kadaň se představí na ledě posledního Mostu

Tereza Doksanská | 28.09.2015 | |

Kadaň se představí na ledě posledního Mostu

Svěřenci trenéra Jaroslava Becka po domácí výhře nad Třebíčí čeká venkovní zápas. V 7. kole WSM ligy se představí na ledě nedalekého Mostu. Most do ligy nevstoupil moc dobře a po 6. kole mu patří poslední příčka v tabulce. Naváže Kadaň na domácí výhru nebo Most překvapí?

 

Most v přípravě

Most vstoupil do přípravy výhrou právě proti Kadani, kterou přehrál 2:5. Dalších pět zápasů sehrál Most na domácím ledě. Nejprve si poradil se Sokolovem, nad kterým vyhrál 3:1. Stejným výsledkem porazil i Kadaň. Most si poradil i s Benátkami 3:1. Mostu se v přípravě dařilo, dokázal totiž porazit i Litoměřice a německý celek Lausitzer Füchse vysokým výsledkem 5:1 a 5:3. Domácí etapa přípravných zápasů se Mostu velice podařila. Na poslední dvě utkání se mostečtí museli přesunout na led druholigové Kobry Praha. Pražští hráči si dokázali poradit s prvoligovým celkem a vyhráli 3:2. Poslední zápas mosteckým nevyšel. Zajížděli do Benátek, které doma jasně porazili. Benáčtí jim měli co vracet a povedlo se jim to. Po samostatných nájezdech odjížděl Most poražen.

Výsledky Mostu ve WSM lize

Do soutěže vstoupil Most porážkou na ledě Ústí nad Labem. Slovan si s hostujícím týmem poradil 3:1. V dalším zápase dokázal Most na domácím ledě jasně přehrát 8:2 Šumperk a to byla také jediná výhra. Ve třetím kole Most zavítal do Přerova, odkud si odvážel porážku 4:1. Těsnou výhru 4:5 si z mosteckého stadionu odváželo Kladno. S Mostem si poradili Benátky a Prostějov.

V sobotu mostečtí zajížděli na led favorizované pražské Slávie. Pražané zatím dokazují, že návrat do extraligy je jejich jediným cílem a tak se s Mostem nepárali a nadělili jim vysokou porážku 6:1.

Sestavy z posledního zápasu:

HC Most: Petrásek (51. Mouček) – Černý, Bittner, Grin, Baránek, Zeman, Strejček, Kokeš – Kubinčák, Mical, Řehoř – Havlíček, Slavíček, Přeučil – Alinč, Hanzl, Válek – Nedrda, Smolka.

SK Kadaň: Hanuljak (Tadeáš Dvořák) – Mrázek, Tejnor, Charousek, Szathmáry, Trefný, Černý, Rohan M., Tomáš Dvořák – Novák, Kůs, Koblasa – Hlava, Hejcman, Chrpa – Wágner, Šťovíček, Veselý – Müller, Vrána, Vaněk.

O zápase

Kadani se moc ve venkovních zápasech nedaří, podaří se jí to napravit a porazit tým z posledního místa tabulky? Zápas začíná 28. 9. v 17.30 na mosteckém zimním stadionu. Pokud se nemůžete dostavit, tak sledujte alespoň onlajny.com.
 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM