Medvědi přijíždí posíleni předchozími úspěchy

Jakub Coufal | 09.10.2009 | |

Medvědi přijíždí posíleni předchozími úspěchy

Kadaň se konečně začíná střelecky prosazovat, zažívá zvýšení formy, což se konečně projevuje i na bodech. V sobotu se černožlutí budou chtít blýsknout 3. výhrou za sebou, avšak totožné ambice bude mít i soupeř. Do královského města přijede Beroun, který oba předchozí duely vyhrál a dostal se tak právě o bod před Kadaň. Oba celky se střetly už v létě, kdy měl navrch spíše Beroun. Severočeši tak mají rozhodně co odčiňovat a zároveň mohou všechny fanoušky přesvědčit, že si zaslouží lepší než 13. místo. Zápas o důležitý posun tabulkou začne v sobotu 10. října v 17:00 v Kadani.

 

Vstup Medvědů do nové sezóny:

Po 8 odehraných duelech mají Berounští pouze o jediný bod více než Kadaň, což jim zajišťuje také o patro vyšší pozici v tabulce. Houževnatým šelmám se příliš nevydařil vstup do sezóny, když si body z jejich pelechu odvážely celky Ústí a Olomouce. Beroun poprvé bodoval až ve 3. kole v Táboře, aby vzápětí podlehl Chrudimi, Znojmu a Chomutovu. Blýskání na lepší časy začalo právě v poslední době, kdy Medvědi dokázali doma přehrát Jihlavu s Rebely.

Vzájemné duely s Kadaní

Beroun pro Kadaň nebude zcela neznámým soupeřem, neboť ke vzájemným střetům docházelo už v letní přípravě. Nejdříve se hrálo v Kadani, kde šli hosté po půlce zápasu do vedení. Severočeši se duelu dlouho nemohli střelecky chytnout, až inkasovaná branka je dokázala řádně nakopnout. O několik minut později bylo vyrovnáno zásluhou Šípa, ale to bylo ze střelecké listiny zápasu vše. V klání tak vynikli zejména Hronek a Štelmach, brankáří obou týmů.

Odveta se hrála hned po týdnu a tentokráte převzali otěže střetnutí domácí Medvědi, když po 1. třetině vedli o 2 branky. Kadaň sice zareagovala snížením Péka, ale v půlce zápasu to už zase bylo o 2 branky. Ačkoliv se černožlutí snažili vyrovnat, podařila se jim pouze korekce konečného stavu na 3:2. V součtu obou měření sil byl tak Beroun lepším celkem a Kadaňští musí v ostrých ligových zápasech ještě více přidat, pokud se chtějí radovat z udolání soka.

Sestavy z posledních utkání:

HC Berounští Medvědi:
Přikryl (Štelmach) – Růžička, Nedvěd, Bolf, Braniš, Vošmik, Vojta, Malý, Besser, Švagrovský, Šinágl, Slaba, Vlček, Mrňa, Kafka, Karpov, Luňák, Tvrzník, Rudovský, Kupec, Krätze

SK Kadaň:
Hronek (Zázvorka) - Spitzer, Hlubuček, Zmeškal, Szakal, Knyazev, Višňák, Schmidt - Kuběna, Charousek, Balász, Gombár, Boušek, Polanský, Freiberg, Bauer, Fábry, Malát, Pražák, Indra

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM