Panteři se opět chystají útočit

Míša Sládková | 11.12.2007 | |

Podaří se Kadaňským vrátit prohru z posledního zvájemného duelu? Tehdy možná trochu šťastná výhra patřila do série úspěšných tažení Panterů, kteří si hned po kadaňském týmu smlsli na Havlíčkově Brodu, ale od té doby se jim přestalo dařit. Nyní přichází s novým trenérem nový impuls k lepším výkonům a černožlutí to nebudou mít v odvetě nijak jednoduché.

* Bilance venku 4-1-3-7
Nejvyšší výhra 7:0 (doma přemohli Havlíčkův Brod)
Nejvyšší prohra 4:9 (s Chomutovem)
Nejproduktivnější hráč Pavel Zdráhal (8+21)
Nejlepší střelec David Mikšan (10+10))
Nejvíce asistencí Pavel Zdráhal (8+21)
Úspěšnost gólmanů Michal Valent (91,95%)
Marek Novotný (91,26%)
Průměr obdržených branek Michal Valent (3,14)
Marek Novotný (3,84)
* výhra - výhra prodl. - prohra prodl. - prohra

Aktuálně z kádru Havířova

Havířov se v poslední době neprojevoval příliš sebejistým dojmem. Tomu odpovídají i výsledky z posledních utkání před zemětřesením. Nedostatek výher totiž způsobil hýbání škatulat a měnil se trenér. Kadaňským velmi dobře známý trenér, Alois Chlustina byl ze své funkce u Panterů odvolán a na jeho post nastoupil Jiří Režnar. Změna zdá se vedla k lepšímu a Havířovské mužstvo se pomalu dává dohromady.

Poslední zápas Havířovských

Vrchlabí bylo pro Pantery příliš velké sousto. Natolik velké, že soupeři havířovské mužstvo dovolilo odjet s čistým štítem a jediným, kdo v tomto utkání lovil puky ze sítě byl gólman Panterů. Vrchlabští začali splétat klubko vítězství již od prvních minut a během úvodní dvacetiminutovky se ujali vedení 1:0. Gengel si v utkání připsal i druhý bod za gól, tentokrát ve druhé třetině, ve které doplňoval na konečných 3:0 Rýgl.

Minulé vzájemné klání

V posledních vzájemném souboji mělo havířovské mužstvo jednoduše šťastný den. Zpočátku se zdálo, že to budou právě Panteři, kdo bude odcházet z ledu posmutněle, ale na co sáhli, to jim vyšlo. Ve druhé třetině se jim podařilo vyrovnat a i přes úpornou snahu domácích nenechat si dobře načaté utkání vzít, se nepodařilo vyzrát na Valentu. Kadaňský soupeř se tedy nemusel pro vítězství příliš namáhat, o výsledku 2:4, rozhodla spíše štěstěna.

Sestavy z minulých kol

SK Kadaň: Stejskal - Brňák, Kloz, Spitzer, Vaněček, Hlubuček, Pospíšil, Chotaš, Hlavatý, Polanský, Fink, Chyba, Buďa, Vrtek, Kajer, Pražák, Derfler, Bauer Jakub, Kýhos, Veverka, Duba.

HC Havířov Panters:Valent - Klimeš, Peštuka, Lašek, Staněk, Novák, Huhto,Mikšan, Zdráhal, Škoda, Rozum, Sochorek, Daneček, Velecký, Vala, Hulva, Giesel, Sikora,Niec