Po týdenní dřině na ledě do Chomutova na úvodní přípravný zápas

Ondřej Kubát | 31.07.2010 | |

Po týdenní dřině na ledě do Chomutova na úvodní přípravný zápas

K a d a ň - Dovolená skončila, druhá část přípravy na nový ročník první ligy začíná. Už od pondělí 26. července trénuje mužstvo pod vedením Mikuláše Antonika na kadaňském zimním stadionu, v úterý 3. srpna ho čeká úvodní zápas přípravy. Žluto-černí se vydají ke svému nejbližšímu soupeři z první ligy a zároveň ke svému partnerovi, KLH Chomutov. Zápas začíná v 17:30 a fanoušci na něj mohou zdarma.

 

V obou mužstvech najdeme hráče, kteří strávili část své kariéry ať už v jednom nebo druhém týmu. I letos došlo k přesunům, a tak si v chomutovském dresu zahraje proti Kadani dvojice původně z Havířova Marek Sikora a Filip Seman. Naopak v mužstvu Kadaně se od konce loňské sezóny nově připravují všem fandům dobře známí Stanislav Mikšovic, Jakub Trefný a Václav Eiselt.

Vzájemné měření sil mezi Kadaní a Chomutovem bude pro oba soupeře vůbec prvním zápasovým vystoupením v nové sezóně. Stejný přípravný duel byl na programu i loni, tehdy se po vítězství 2:0 radovala na ČEZ stadionu právě Kadaň, domácí odvedu zvládli tehdy také lépe svěřenci tehdejšího kouče Lea Gudase v poměru 4:2. Paradoxem pak bylo, že i oba ligové zápasy vyhrála v sezóně 2009/2010 právě Kadaň...

Chomutovští museli navíc na poslední chvíli měnit trenérské obsazení. Radim Rulík totiž zariskoval a odešel trénovat do Kontinentální hokejové ligy nově vzniklý klub Lev Hradec Králové alias Poprad. Angažmá mu nevyšlo, piráti ze severu Čech však už mezitím našli náhradu, kterou je duo Jaroslav Liška i Vladimír Kolek.

Zápas mezi Chomutovem a Kadaní startuje na chomutovském ČEZ stadionu v úterý od 17:30 a fanoušci mají vstup zdarma!

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM