Poslední letošní zápas - přijede Havlíčkův Brod

Jindřich Poledna | 20.12.2011 | |

Poslední zápas v letošním kalendářním roce odehraje Kadaň na svém zimním stadioně ve středu 21.prosince. Jejím soupeřem bude celek HC Rebel Havlíčkův Brod. Náš soupeř je momentálně na sedmé příčce tabulky a je nabuzen díky poslední domácí výhře. Rebelové totiž v derby převálcovali Jihlavu 8:0 a udělali tak svým výkonem fanouškům velikou radost.

Toto slavné vítězství alespoň trochu odčinilo domácí prohru z 30.kola, kdy Rebelové doma podlehli poslednímu Mostu 2:5. Proti Jihlavě rozhodla především 1.třetina, ve které nasázeli hráči Brodu Dukle 5 branek během 14ti minut. V celém utkání vstřelili domácí Jihlavě 8 branek, dvě z nich vsítil Kostourek.

Sestava našeho příštího soupeře z utkání s Jihlavou:
HC Rebel Havlíčkův Brod: Neruda - Ostrčil, Morava (C), R. Novotný, Pavlík (A), A. Jelínek, Sova, Zítka, Stehlík - Vondráček, Voj. Němec (A), Kostourek - Polodna, Semorád, Meidl - Musil, Zábranský, Švaňhal - Křivohlávek, Štěpánek, Jankovič.

V brance Rebelů se v poslední době nejvíce střídaji Stanislav Neruda a Jaroslav Suchan. Neruda má v současné době úspěšnost 90,36% a průměr 3,48 branky na zápas. Suchan je na tom ještě o malinko hůř, má úspěšnost 89,61% a průměr obdržených branek 3,82.

V obraně nasbíral nejvíce bodů Marian Morava (1+12), nejlepším střelcem od modré je Jaroslav Koma (7+3). V útoku vede bodování Vojtěch Němec (12+23), ovšem nejlepším střelcem týmu je Milan Kostourek (13+18). Nejtrestanějším hráčem týmu je podle očekávání Marian Morava.

Úvodní bully bude vhozeno v 18 hodin a pro fanoušky, kteří se nemohou zápasu účastnit osobně je připraven tradiční online přenos.