Příprava podruhé - jedeme do Mostu

Jindřich Poledna | 09.08.2012 | |

Po úterní remíze 5:5 v základní hrací době a nakonec i nepodařením nájezdům v Litoměřicích čeká kadaňský tým soupeř z Mostu. Trenéři chtějí opět dát šanci všem mladíkům, blýsknout se ale bude chtít také Kamil Tvrdek, který v Mostě minulou sezónu odehrál. Fanoušci mohou očekávat velmi podobnou sestavu jako v Litoměřicích, trenéři však chtějí nechat doma několik hrčů, které nepotřebují zkoušet.

Mostecký tým má stejně jako Sportovní klub za sebou jeden přípravný zápas. V úterý 7.srpna hostil Ústecké Lvy a z jejich podledu nedopadla zkouška vůbec špatně. Hosté se sice dostali po polovině utkání až do dvougólového náskoku, ale domácí tým trefami Nedrdy z 37.minuty a Rohana ze 40.minuty srovnal na konečných 2:2.

Sestava Mostu z utkání pro Ústí nad Labem:
HC Most: Volke (Melichar) - Hranáč, Přindiš, Charousek, Tomeček, Brožovský, Kabeláč, Bílek, Dufek - Tauš, Slavíček, Rohan - Nedrda, Divíšek, Klíma - Adámek, Böhm, Vaněk - Zankovets, Skvortsov, Hudák.

Most by chtěl stejně jako v minulé sezóně spolupracovat především s Karlovými Vary a Litvínovem. Právě z Litvínova přišla nová brankářská jednička - Martin Volke. Most má v kádru na zkoušku i jednoho cizince. Je jím běloruský útočník Vladislav Zankovets. Jak bude vypadat kádr Mostu pro ligu však v této chvíli nikdo neví. Tým zřejmě na poslední chvíli doplní odpadlíci z extraligových týmů Karlových Varů a Litvínova.

Přípravný zápas mezi Mostem a Kadaní začíná ve čtvrtek 9.srpna v 17:30. Pro ty z Vás, kteří nemohou do Mostu, je připraven tradiční online přenos.