Přiveze Kadaň body i z Benátek?

Jindřich Poledna | 30.09.2011 | |

Přiveze Kadaň body i z Benátek?

Z posledních dvou venkovních zápasů dokázali borci z Kadaně vždy přivést alespoň jeden bod. Rozjeté Benátky hrají potřetí za sebou domácí zápas a v posledních dvou utkáních plně bodovaly. I proto se pokusí tým se Severu přerušit Středočechům jejich minisérii a přivést co nejvíce bodů, aby mohli dál stoupat v tabulce. Díky zisku 3 bodů by se mohla Kadaň klidně vyhoupnout na osmou příčku tabulky.

 
Kadaň sehrála s Benátkami jeden přípravný zápas, kdy doma prohrála 1:5 (0:1, 1:2, 0:2). Jedinou branku Kadaně vsítil Tomeček, snižoval jí na 1:2. Utkání proti Benátkám se v přípravě vůbec nepovedlo, svůj slabší den si tam vybrala jak ofenzíva, tak i defenzíva. Šance na reparát přijde tuto sobotu, hrát se bude však na studeném stadiónu v Benátkách nad Jizerou.

Benátky se pro mnohé pohybují v tabulce zatím hodně vysoko. Po sedmi kolech okupují šestou příčku se ziskem dvanácti bodů. Hned v 1.kole překvapily Benátky svou hrou Piráty z Chomutova, odvezly si cenný bod za prohru po samostatných nájezdech. Hned v 2.kole narazili hokejisté od Jizery na dalšího favorita – Ústí. Tam se jim už tolik nedařilo a prohráli 5:2. Do třetice je čekal severočeský celek z Mostu. Tam se už blýskalo na lepší časy a výhta 5:4 zajistila Středočechům první bodový zisk. V prvním domácím utkání podlehly Benátky 1:5 Hradci Králové, ale potom následovala šňůra 3 výher v řadě: nejdříve 2 body za výhru v Olomouci, poté za domácí výhry s Berounem a Jihlavou.

V brance Písku odchytal zatím více minut Jiří Stejskal. Má průměr 3,13 obdržené branky na zápas a úspěšnost těsně pod 92%. Ačkoliv dokázal vstřelit benátecký celek již 21 branek, má pasivní skóre 21:24. Kanadskému bodování obránců zatím vévodí Jan Jaroměřský s 6 body (1+5). V útoků válí především Lukáš Král (1+7), v těsném závěsu jej dotahuje Petr Kica (3+3). Nejlepším střelcem týmu je se 4 zásahy Daniel Skalický.

Sestava našeho soupeře z posledního zápasu:
HC Benátky nad Jizerou: Stejskal (Blažíček) - Pavlů, Jaroměřský, Říha, Vála, Kolmann, Ulrych, Mrkvička, Vitásek - Kica, Skořepa, Klimt, Krejčík, Král, Kopic, Vařecha, Jech, Liška, Skalický, Kellner, Jonák.

Zápas začíná v sobotu 1.října v 17 hodin. Nejen pro fanoušky Kadaně je připraven tradiční online přenos.

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM