Třetí Litoměřice míří bojovat do Kadaně

Ladislav Froněk | 28.11.2019 | |

K a d a ň / L i t o m ě ř i c e - Kadaň se dne 30. 11. porve se třetími Litoměřicemi o důležité tři body. Zápas je součástí 27. kola Chance ligy. Úvodní buly bude vhozeno v 17 hodin. Sledujte zápas s námi! Na zápase bude i přítomna kasička, veškeré příspěvky jdou na podporu dětského oddělení v kadaňské nemocnici. Udělejte dětem radost!

MOŽNOST PŘISPĚT NA DĚTSKÉ PACIENTY V KADANI

I v rámci tohoto a dalšího střetnutí budete mít možnost na pokladně při vstupu přispět libovolnou částku na nákup potřebných věcí pro pediatrické oddělení v Nemocnici Kadaň a její pacienty. Veškeré předměty následně kadaňští hráči přinesou 6. prosince v rámci návštěvy a předají je paní primářce MUDr. Patricii Kotalíkové a dětem na tomto oddělení. Pomoze nám vykouzlit dětem úsměv na tváři.

POSLEDNÍ TŘI KLÁNÍ DOPADLY V NEPROSPĚCH TRHAČŮ

Naposledy se Kadaňským podařilo vyhrát ve čtyřiadvacátém kole 4:3 proti Baníku Sokolov. Od té doby se jim ale příliš nedařilo. Začalo to prohrou 3:6 proti Jestřábům z Prostějova, kdy v tomto zápase rozhodla dominantní druhá třetina prostějovských. I další utkání skončilo pro Trhače prohrou, tentokrát padli v poměru 0:3 proti Ústí nad Labem. Poslední kol sehráli Trhači doma duel proti Horácké Slavii z Třebíče, ani tento zápas bohužel nedopadl v jejich prospěch, prohráli 1:3.

Poslední sestava SK Trhači Kadaň:

Neužil – Trefný, Novák, L. Chalupa, Zeman, Foltýn, Procházka, Mert – Wágner, Kůs, Michnáč – Čech, Morong, Poppel – Wojnar, Rindoš, Müller – Homer, Dubský.

LITOMĚŘIČTÍ Z POSLEDNÍCH TŘÍ UTKÁNÍ VYTĚŽILI ČTYŘI BODY

Jediný vyhraný zápas pro Stadion byl ten minulý, kde deklasovali Piráty z Chomutova 8:3. Dva zápasy předtím se jim ale nevydařily. Nejprve v předešlém kole proti Třebíči padli po samostatných nájezdech 2:3. A ve 24. kole se Stadion utkal se Zubrem Přerov, ačkoliv byli domácí a měli podporu diváku, tak se jim nevydařila první třetina a prohráli nakonec 2:4.

Poslední sestava HC Stadion Litoměřice:

Beran - Jebavý, Kukla, Marcel, Klejna, Mlčák, Strejček, Krutil - Korkiakoski, Střondala, Voženílek - Štohanzl, Havelka, Jánský - Jícha, Kangas - Sklenář, Přikryl, Kropáček

Z POSLEDNÍHO VZÁJEMNÉHO STŘETNUTÍ VYŠLY VÍTĚŽNĚ LITOMĚŘICE

Poslední vzájemné utkání bylo součástí 12. kola Change ligy. Trhači vyjeli do litoměřické Kalich areny. První třetina byla dlouhou dobu vyrovnaná, až ve 20. minutě se prosadil Daniel Voženílek po asistenci Kadlece a Mlčáka. Přesně o čtyři minuty později vstřelil další branku Korkiakoski, skóroval z trestného sřílení, které bylo odpískáno po zákroku Janduse. O třináct minut později odpověděli Kadaňstí brankou, konkrétně to byl Albert Michnáč, který si šanci vytvořil individuálně. Další dvě přesné střely byly vstřeleny hráči Stadionu, prvně to byl Josef Jícha po asistenci Kadlece v pětačtyřicáté minutě, o sedm minut později se trefil Miroslav Kukla. Skóre v poslední minutě zápasu kosmeticky upravil Zdeněk Zabloudil. Střet tedy skončil 4:2 pro HC Stadion Litoměřice.