V Třebíči bude boj o veledůležitých 6 bodů

Jindřich Poledna | 11.12.2011 | |

Po zisku velmi důležitých tří bodů doma s Litoměřicemi nás čeká další veledůležité utkání, tentokrát v Třebíči. Náš příští soupeř naposledy vyhrál derby v Jihlavě a v tabulce je stále o bod za Kadaní. Navíc se Kadani proti Třebíči letos vůbec nedaří, ze dvou zápasů získala pouhý bod.

Třebíč porazila Jihlavu v derby 5:2. Po minulém vyhroceném zápasu, kdy se střetly oba tábory fanoušků, byl zápas monitorován policií. Tentokrát se nic závažného nestalo, ale opět vyhrála Třebíč a nutno dodat, že zaslouženě, byla jednoznačně lepším týmem. Do střelecké listiny se zapsali Stejskal, Dočekal, Burian 2x a Čech.

Právě dvougólový Burian z posledního zápasu rozhodl v prodloužení první vzájemný zápas s Kadaní. Kadaň prohrála právě jeho brankou v prodloužení 3:4. Góly Severočechů vsítili Novák, Vojta a Mikšovic. Odveta v Kadani vyzněla jednoznačně pro Horáckou Slavii, vyhrála 2:0.

Jedničkou v brance Třebíče je Šimon Hrubec, který nastoupil již ve 28 zápasech. Jeho jediná vychytaná nula je právě ze zápasu v Kadani. Může se chlubit úspěšností téměř 93% a průměrem 2,78 obdržené branky na zápas.V obraně vede kanadské bodování David Rangl, který v 31 zápasech nastřílel 5 gólů a na 6 dokázal přihrát. Nejlepším útočníkem týmu je David Dolníček s 22 body za 11 branek a 11 přihrávek. Právě on je také zlým mužem Třebíče, nasbíral již 51 trestných minut.

Sestava Třebíče z posledního zápasu proti Jihlavě:
SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec - Rangl, Kania, Kadela, Valenta, Dietz, Brož, Sláma, Sobotka - Dočekal, Dolníček, Čech - Havlíček, Stejskal, Burian - Heřman, Fořt, Přibyl - Vondráček, Kovalský, Vítek.

Zápas začíná v Třebíči v pondělí 12.prosince v 17:30.