Zlomí Trhači prokletí stadionu Na Lapači?

Filip De Bolle | 09.09.2018 | |

Zlomí Trhači prokletí stadionu Na Lapači?

K a d a ň - V rámci druhého kola Chance ligy zajíždějí Trhači na led Vsetína, na který nemají nejlepší vzpomínky. Valaši v prvním kole ztratili dobře rozehrané utkání s Prostějovem a před domácím publikem si budou chtít spravit náladu. Na Lapači hrajeme v pondělí 10.9. od 17:30.

 

LETNÍ PŘÍPRAVA VSETÍNA

Vsetín odehrál osm přípravných utkání. Kromě prvoligových soupeřů odehráli také zápas s extraligovými Vítkovicemi a dvojzápas se slovenskou Nitrou. Valaši v přípravě sedmkrát zvítězili, z toho jednou v prodloužení a jednou po samostatných nájezdech, a jednou prohráli. V generálce si Vsetín poradil s Porubou díky úspěšné první polovině zápasu, ve které si vypracovali čtyřgólový náskok. Hosté sice zdramatizovali zápas na rozdíl dvou branek, v závěru však nevyužili dvojnásobné početní výhody a z Lapače si odvezli porážku.

HC RT TORAX Poruba 2011 1:2p VHK ROBE Vsetín
VHK ROBE Vsetín 2:1 HC Vitkovice Ridera
SK Horácká Slavia Třebíč 0:2 VHK ROBE Vsetín
VHK ROBE Vsetín 5:1 HK Nitra
HK Nitra 5:2 VHK ROBE Vsetín
VHK ROBE Vsetín 4:2 SK Horácká Slavia Třebíč
VHK ROBE Vsetín 5:4sn HC ZUBR Přerov
VHK ROBE Vsetín 5:3 HC RT TORAX Poruba 2011

ZMĚNY V KÁDRU VSETÍNA

Během léta se ve Vsetíně odehrála řada změn. Přišli dva brankáři - z Motoru David Gába a ze Sachalinu Jan Šelepněv. Obranu doplnil William Mäkinen z druhé finské ligy a bývalý slovenský reprezentant Peter Mikuš. V útoku se představí Trhačům dobře známý Luboš Rob nebo další severské posily - Mitchell Theoret a Mikael Kuronen. Naopak tým opustili obránci Daniel Krenželok a Filip Dundáček, šikovný útočník Jakub Illéš nebo urostlý Anatolij Protasenja.

PRVNÍ KOLO Z POHLEDU OBOU CELKŮ

LHK Jestřábi Prostějov – VHK ROBE Vsetín 6:5 po prodloužení (3:2, 0:2, 2:1 – 1:0)

Branky a nahrávky: 15. Dvořáček (Venkrbec, Havlík), 16. Prokeš (Matýs), 17. Divíšek (Nouza), 46. Divíšek (Havlík, Nouza), 59. Divíšek (J. Zdráhal, Račuk), 62. Račuk (J. Zdráhal, Dvořáček) – 13. Theoret (Rác, Karafiát), 14. Vávra (Podešva, Ondračka), 37. Teper (Pechanec, Slováček), 38. Jonák (Rob, Slováček), 53. Theoret (Rác)
VHK ROBE Vsetín: Šelepněv – Mikuš, Holomek, Slováček, Teper, Jenáček, Mäkinen, Ondračka – Theoret, Rác, Karafiát – Jonák, Pechanec, Rob – Kopta, Kucharczyk, Březina – Vávra, Podešva, Klímek.

SK Trhači Kadaň – HC RT TORRAX Poruba 2011 3:5 (1:2, 2:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 4. Trefný (Kůs, Szathmáry), 22. Rezek (Jánský, Říha), 34. J. Müller (Říha) – 9. Baláž (Š. Stránský), 10. Illéš, 26. Zdeněk (T. Jáchym), 29. P. Zdráhal, 60. Vymazal (Š. Stránský).
SK Trhači Kadaň:Hamalčík – Trefný, Szathmáry, Janeba, Kadeřávek, Kachyňa, Popela – Klíma, Kůs, Helt – Rezek, Říha, J. Müller – Maršoun, Tupý, Jánský – Šulek, Rindoš, Svoboda.

VZÁJEMNÁ UTKÁNÍ V MINULÉ SEZONĚ

Trhačům se proti Vsetínu nedaří. Minulý rok byli vždy úspěšnější Valaši. Poslední zápas na zimním stadionu Vsetína skončil nejvyšší porážkou Trhačů v prvoligové historii.

VHK ROBE Vsetín - SK Trhači Kadaň 2:1
SK Trhači Kadaň - VHK ROBE Vsetín 0:4
VHK ROBE Vsetín - SK Trhači Kadaň 11:0
SK Trhači Kadaň - VHK ROBE Vsetín 2:5

O ZÁPASE

Druhé kolo Chance ligy se odehraje Na Lapači v pondělí 10.9. od 17:30. Pokud se nechystáte do Vsetína, bude připraven tradiční online přenos na onlajny.com nebo živý přenos na HokejkaTV

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM