Čtvrtá příprava opět nerozhodně, po nájezdech šťastnější hosté

Miroslav Lučan | 07.08.2008 | |

Čtvrtá příprava opět nerozhodně, po nájezdech šťastnější hosté

Ve čtvrtém přípravném utkání nastoupili hráči SK Kadaň proti HC Berounští Medvědi. První třetina byla nevalné úrovně, kadaňští nenašli recept na vstřelení branky, soupeř je přehrával a dostal se do vedení. Ve druhé třetině se diváci gólu nedočkali. Když v úvodu třetí části hosté skórovali podruhé, zdálo se být rozhodnuto. Za tři minuty však Valský z přesilovky snížil. Domácí se dostali zpět do hry a Boušek sedm minut před sirénou vyrovnal. Stav vydržel do konce základní hrací doby. Po dohodě trenérů se neprodlužovalo, hned se jely nájezdy. Z domácích hráčů proměnil pouze Ladislav Boušek, za Medvědy Tvrzník a Mazanec. Hosté si tedy odváží výhru 2:3sn.

 
0.kolo, čtvrtek 7.8.2008
SK Trhači Kadaň - Medvědi Beroun 1933  2:3sn  (0:1, 0:1, 2:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 45.Valský (Indra), 53.Boušek (Stehlík) - 7.Kupec, 42.Slížek, rozhodující nájezd Mazanec.
Rozhodčí: Wágner - Zajíc, Amstark.
Vyloučení: 5:7, navíc Vlček, Slížek (oba BER) 10 minut OT.
Využití: 1:1. V oslabení: 0:0.
Diváci: 160.
Průběh utkání: 0:0,0:2,2:2,2:3.
SK Trhači Kadaň: Hanuljak (30.Štěrba) -- Szakal, Kramár - Pospíšil, Kocek - Boguský, Mašek - Kloz, Lang - Boušek, Šíp, Stehlík - Zika, Fink, Chyba - Pražák, Ton, Freiberg - Valský, Rybecký, Indra.
Medvědi Beroun 1933: Halmoši (Štelmach) -- Kameš, Mazanec, Hlavatý, Vaněček, Kořínek, Sedláček, Malý, Martinec, Pavel, Hlusička, Procházka, Tvrzník, Slížek, Novotný, Kupec, Křesťan, Vlček, Černý, Kocman, Ishizuka.
 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM