Čtvrtá příprava opět nerozhodně, po nájezdech šťastnější hosté

Miroslav Lučan | 07.08.2008 | |

Ve čtvrtém přípravném utkání nastoupili hráči SK Kadaň proti HC Berounští Medvědi. První třetina byla nevalné úrovně, kadaňští nenašli recept na vstřelení branky, soupeř je přehrával a dostal se do vedení. Ve druhé třetině se diváci gólu nedočkali. Když v úvodu třetí části hosté skórovali podruhé, zdálo se být rozhodnuto. Za tři minuty však Valský z přesilovky snížil. Domácí se dostali zpět do hry a Boušek sedm minut před sirénou vyrovnal. Stav vydržel do konce základní hrací doby. Po dohodě trenérů se neprodlužovalo, hned se jely nájezdy. Z domácích hráčů proměnil pouze Ladislav Boušek, za Medvědy Tvrzník a Mazanec. Hosté si tedy odváží výhru 2:3sn.

0.kolo, čtvrtek 7.8.2008
Sportovní klub Kadaň - Medvědi Beroun 1933  2:3sn  (0:1, 0:1, 2:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 45.Valský (Indra), 53.Boušek (Stehlík) - 7.Kupec, 42.Slížek, rozhodující nájezd Mazanec.
Rozhodčí: Wágner - Zajíc, Amstark.
Vyloučení: 5:7, navíc Vlček, Slížek (oba BER) 10 minut OT.
Využití: 1:1. V oslabení: 0:0.