Další vítězství na konto vezou Trhači z Chebu

Redakce | 12.08.2021 | |

C h e b / K a d a ň - Trhači se z výjezdu do Chebu vrací s vítězstvím v poměru 4:6. Branky za Kadaň vstřelili Aleš Furch, David Routa a po dvou trefách Tomáš Bernat a Shane Heffernan.

0.kolo, středa 11.8.2021
HC Cheb 2001 - Sportovní klub Kadaň  4:6  (1:2, 1:2, 2:2)
Branky a nahrávky: 19. Holub (Fečo), 35. Strýček (Holub, Kořán) a 49. Krutina (Leština, Holub), 50. Holub (Šťastný, Vašíček) - 14. Furch (Mežnar, Zorko), 20. Bernat, 30. Heffernan S. (Havlín), 38. Routa (Bernat), 45. Heffernan S. (Furch, Mattson), 59. Bernat . Vyloučení: 4:8 + Heffernan K. (KAD) 5+OK. Střely na branku: 26:38. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:5, 4:5, 4:6.
HC Cheb 2001: Kašpar - Stejskal, Šik, Kořán, Strýček, Vápeník, Leština, Maydl, Bukovina - Fečo, Trapl, Rozhon - Šťastný, Holub, Vašíček - Krejsa, Krutina, Kuluris - Bubanec, Votoupal, Dinga.
Sportovní klub Kadaň: Gerstner (30. Běhula R.) – Zorko, Ferbas, Foltýn, Běhula T., Homola, Přibyl, Havlín – Bernat, Brčík, Routa – Heffernan S., Furch, Heffernan K. – Mežnar, Čech, Mattson – Homer, Hradecký, Švec – Kordule.