Jednoznačné vítězství v Děčíně

Miroslav Lučan | 30.08.2007 | |

Jednoznačné vítězství v Děčíně

K dalšímu přípravnému zápasu, který byl na poslední chvíli domluven, celek SK Kadaň zajížděl na druholigový led HC Děčín. Dříve než se kadaňští stihli rozkoukat prohrávali. Ale zkušenější tým hostí se rychle otřepal a do první přestávky odcházel s vedením 1:3, ve druhé třetině dobře hrající černožlutí přidali ještě dvě branky, celek domácích byl viditelně slabším týmem. V závěrečné třetině si kadaňští s domácími druholigisti spíše jen pohrávali a upravili skóre na konečných 1:7.

 
10.kolo, čtvrtek 30.8.2007
HC Děčín - SK Trhači Kadaň  1:7  (1:3, 0:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 4. Myšík – 5. a 11. Pospíšil, 7. Bauer, 23. Polanský, 29. Kadlec, 52. Hlušička, 56. Vrtek. Rozhodčí: Štěpán. Vyloučení: 6:9. Diváci: 250. Průběh utkání: 1:0, 1:7.
HC Děčín: Michálek (30. Zámostný) – Stezka, Vedral, M. Luka, P. Saska, Havlíček, Kučera, Bedan, Marek – Myšík, Stibor, Filipovský – Štverák, Kratochvíl, Tomeček – Zámečník, Preussler, M. Saska – Peterka, Chvátal.
SK Trhači Kadaň:

Komentář k zápasu

Domácí opět nastoupili v kombinované sestavě, když některé oprory dostaly od trenérů volno a naopak se na ledě objevily zase nějaké nové tváře, které se snaží prosadit do kádru. Většinou jde o mladíky z řad juniorů. Prvoligová Kadaň také nepřijela s kompletním kádrem pro první ligu, ukázalo se ale, že nějaký rozdíl mezi první a druhou ligou rozhodně existuje.

Jako první se do listiny střelců zapsala právě jedna z nových, zkoušených děčínských tváří Myšík, který se trefil ve 3. minutě po přihrávce Filipovského. Pak už ale do první sirény stříleli jen hosté. Ti třemi góly dokonale otočili vývoj ve svůj prospěch. V 6. minutě byl úspěšný Pospíšil, o minutu a půl později se trefil Bauer a třetí gól hostů dal v jedenácté minutě opět Pospíšil.

Ve druhé části přidal hned v její třetí minutě čtvrtý gól hostů Polanský a poté mířil ve 29. minutě do černého i Kadlec.

Hosté pak zaznamenali díky Hlušičkovi a Vrtkovi ještě dva góly v poslední části a uštědřili tak domácímu týmu pořádnou nakládačku.

článek byl přebrán z webu soupeře

Petr Bláha
 
 


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM