Jednoznačné vítězství v Děčíně

Miroslav Lučan | 30.08.2007 | |

K dalšímu přípravnému zápasu, který byl na poslední chvíli domluven, celek SK Kadaň zajížděl na druholigový led HC Děčín. Dříve než se kadaňští stihli rozkoukat prohrávali. Ale zkušenější tým hostí se rychle otřepal a do první přestávky odcházel s vedením 1:3, ve druhé třetině dobře hrající černožlutí přidali ještě dvě branky, celek domácích byl viditelně slabším týmem. V závěrečné třetině si kadaňští s domácími druholigisti spíše jen pohrávali a upravili skóre na konečných 1:7.

10.kolo, čtvrtek 30.8.2007
HC Děčín - Sportovní klub Kadaň  1:7  (1:3, 0:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 4. Myšík – 5. a 11. Pospíšil, 7. Bauer, 23. Polanský, 29. Kadlec, 52. Hlušička, 56. Vrtek. Rozhodčí: Štěpán. Vyloučení: 6:9. Diváci: 250. Průběh utkání: 1:0, 1:7.
HC Děčín: Michálek (30. Zámostný) – Stezka, Vedral, M. Luka, P. Saska, Havlíček, Kučera, Bedan, Marek – Myšík, Stibor, Filipovský – Štverák, Kratochvíl, Tomeček – Zámečník, Preussler, M. Saska – Peterka, Chvátal.