Kadaň porazila Louny v prodloužení

Redakce | 29.10.2022 | |

K a d a ň / L o u n y - Kadaň do utkání v první třetině vlétla a dokázala proměnit několik svých šancí, a rychle se dostala do jasného vedení 5:1. Na další branku se pak čekalo až na konec druhé třetiny, kdy na 5:2 snižoval Šafařík. Ve třetí třetině však přišel kadaňský kolaps a utkání po základní hrací době skončilo 6:6. Prodloužení rozhodl svým druhým gólem v utkání Jaroslav Kulich a přisoudil tak domácím druhý bod. Za zmínku stojí dva rozdíloví hráči hostů Dalecký a Šafařík, kteří svými hattricky zařídili Lounským bod. Další zápas Kadaň sehraje již zítra na ledě vedoucí Roudnice nad Labem.

10.kolo, sobota 29.10.2022
Sportovní klub Kadaň - HC Slovan Louny  7:6p  (5:1, 0:1, 1:4 - 1:0)
Branky a nahrávky: 4. Benda (Jenček), 5. Dejmek (Bárta), 12. Macháček (Novák), 14. Kulich (Bárta, Dejmek), 19. Šmejc (Macháček), 55. Toman (Šmejc, Holan), 61. Kulich (Strunz, Dejmek) – 15. Dalecký (Knobloch, Šafařík), 38. Šafařík (Kašpar, Tarant), 50. Šafařík (Lochovský), 52. Šafařík (Dalecký), 56. Dalecký (Szakal, Šafařík), 58. Dalecký (Kašpar). Rozhodčí: Michal Danylec — Jan Bertlík, Jiří Kalaš. Vyloučení: 6:8. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 93. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:2, 5:4, 6:4, 6:6, 7:6.
Sportovní klub Kadaň: Svoboda — Novák, Strunz, Holan, Novák, Jenček — Toman, Kulich, Krpenský, Benda, Šmejc, Novotný, Hubínek, Bartók, Dejmek, Macháček, Bárta, Mojžíš, Holuša
HC Slovan Louny: Charvát — Knobloch, Kašpar, Kaplan, Lochovský, Hloucha — Dalecký, Šafařík, Kaše, Velhartický, Tarant, Veselý, Salač, Szakal