Kadaň v Lounech přesvědčivě vyhrála

Redakce | 27.11.2022 | |

L o u n y / K a d a ň - Druhý víkendový den vyjížděla Kadaň k venkovnímu utkání do Loun. Zápas se od začátku vyvíjel pro černožluté dobře a po první třetině vedla Kadaň 3:0. Ve druhé třetině se hra výsledkově více vyrovnala a skončila za stavu 2:3. Ve třetí třetině strávili Kadaňští deset minut v oslabení, ale Louny využily pouze jednu přesilovku a Kadaň se tak z Loun vrací se třemi body za výsledek 3:7.

17.kolo, neděle 27.11.2022
HC Slovan Louny - Sportovní klub Kadaň  3:7  (0:3, 2:3, 1:1)
Branky a nahrávky: 22. Adámek, 32. Šafařík (Kašpar), 50. Csonka (Dalecký) – 5. Macháček (Šmejc), 8. Bárta (Toman), 18. Hrdlička (Nguyen), 26. Hrdlička (Nguyen), 36. Novotný (Petrásek), 36. Strunz (Macháček, Cestr), 45. Bartók (Strunz, Hrdlička). Rozhodčí: Biedermann — Cícha, Zítka. Vyloučení: 4:9. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 91. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:7, 3:7.
HC Slovan Louny: Dorn — Kašpar, Kaplan, Lochovský, Hloucha, Kunrt — Dalecký, Šafařík, Kaše, Gebelt, Adámek, Velhartický, Tarant, Veselý, Csonka, Szakal
Sportovní klub Kadaň: Svoboda — Jenček, Toman, Strunz, Machyna, Cestr, Petrásek — Nguyen, Kulich, Šmejc, Novotný, Bartók, Stoklásek, Hrdlička, Bárta, Macháček