Kadaň v derby nezdolala vedoucí Piráty

Sabina Nováková | 06.12.2021 | |

Kadaň v derby nezdolala vedoucí Piráty

K a d a ň / C h o m u t o v - Krajská liga Ústeckého kraje a její 12. kolo s sebou po odloženém střetnutí s Kláštercem nad Ohří přineslo utkání s chomutovskými Piráty. Ti si již v úvodní třetině vytvořili výrazný náskok, který si nenechali domácím týmem nikterak vzít. Dvě branky si připsal v kadaňském dresu Petr Macháček.

 
12.kolo, sobota 4.12.2021
Sportovní klub Kadaň - Piráti Chomutov  2:9  (0:4, 1:4, 1:1)
Branky a nahrávky: 27. Macháček (Krpenský), 58. Macháček (Kolár, Spudich) – 8. Huňady (Freiberg), 9. Rindoš (Jíra, Kůs), 11. Mežnar (Jaroš), 14. Freiberg, 23. Kuncl (Huňady), 26. Kuncl (Šilar), 31. Rindoš (Freiberg), 37. Šilar (Mežnar), 57. Jaroš (Huňady, Mežnar). Rozhodčí: Zítka – Janíček, Coubal. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 30:61. Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:9, 2:9.
Sportovní klub Kadaň: Šebek (37. Pešek) – Psar, Krása, Jenček, Holán, Kovár – Nguyen, Toman, Krpenský – Stoklásek, Novotný, Jakab – Spudich, Hrdlička, Hejra – Starý, Macháček, Černý.
Piráti Chomutov: Hanuljak – Kuncl, Ferbas, Klapka, Novák, Petrásek, Bártek – Jíra, Šarlinger, Huňady – Freiberg, Kůs, Rindoš Josef – Mežnar, Šilar, Döring – Rindoš Jan, Jaroš.

Komentář k zápasu

Připravujeme...

Foto: Jan Pidrman

Ohlasy trenérů

Miroslav Buchal (SK Kadaň): „Začátek zápasu byl z naší strany dobrý, ale před prvním gólem soupeře jsme udělali chybu, po které jsme inkasovali. Po gólu jsme se sesypali a Chomutov si vypracoval velký náskok. Po druhé třetině jsem v kabině řekl, že třetí nesmíme prohrát. Skončila remízou, takže se ji povedlo neprohrát. Měli jsme v sestavě několik juniorů, kteří bohužel nepodali výkon, který by mě přesvědčil, že mají být součástí A-týmu. Na rozdíl od juniorů soupeře neměli takové nasazení a situace nedobruslovali.“

Petr Martínek (Piráti Chomutov): „Z naší strany to byl jeden z nejlepších výkonů sezóny. Ze začátku jsme měli problémy se sestavou, bohužel máme nějaké nemocné hráče a kluci jsou v Děčíně. V podstatě jsme to plácali na poslední chvíli, ale pomohli nám kluci z juniorky. Musím vyzdvihnout Petra Freiberga, který měl jít do práce, ale zápas odehrál. Pomohla nám také přítomnost Petra Jíry. Za mě v zápase proti Kadani zatím nejlepší výkon.“

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2022   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM