Kadaňští přestříleli Bílinu o sedm branek

Redakce | 17.11.2022 | |

K a d a ň / B í l i n a - Zápas s Bílinou odstartovali Kadaňští úspěšně již ve třetí minutě. První třetina byla ze strany domácích celkově vydařená a skončila 6:0. V polovině zápasu vedla Kadaň už 9:0 a vše se zdálo jasné. Tuto třetinu okořenila bitka Jakuba Jaroše s Michaelem Wiedemannem. Bílina však v této časti dokázala čtyřikrát skórovat a stav byl 10:4. V poslední třetině se Kadaň prosadila znovu čtyřikrát a po vysoké výhře z Lovosic tak dokázala navázat divokým výsledkem i na domácím ledě - 14:7. Další kolo krajské ligy má Kadaň volno, další utkání tak odehraje až 26. listopadu domácím derby s Kláštercem nad Ohří.

14.kolo, čtvrtek 17.11.2022
Sportovní klub Kadaň - HC Draci Bílina  14:7  (6:0, 4:4, 4:3)
Branky a nahrávky: 3. Kulich (Bárta), 8. Stoklásek (Macháček, Novotný), 11. Strunz (Macháček), 17. Strunz (Stoklásek), 19. Hrdlička (Jaroš), 20. Šmejc (Hrdlička, Macháček), 28. Šmejc (Strunz), 28. Krpenský (Bárta), 31. Bárta (Kulich, Toman), 35. Šmejc, 42. Novotný (Macháček, Toman), 46. Hrdlička (Šmejc), 58. Benda (Šmejc, Toman), 59. Bárta (Kulich) – 35. Kuklík (Polák), 38. Rameš (Jonák), 39. Vozár (Polák), 39. Pospíšil (Polák, Tetřev), 52. Rameš (Kuklík), 56. Jonák (Jonák), 58. Musil (Polák). Rozhodčí: Krebs — Beneš, Zíval. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 87. Průběh utkání: 9:0, 9:1, 10:1, 10:4, 12:4, 12:7, 14:7.
Sportovní klub Kadaň: Svoboda — Jenček, A. Novák, Strunz, J. Novák, Toman — Šmejc, Benda, Stoklásek, Kulich, Hrdlička, Bárta, Jaroš, Krpenský, Macháček, Novotný
HC Draci Bílina: Kuchař — Slačík, Wiedemann, Polák, Jonák, Druxa, Fryč, Jonák — Rameš, Tetřev, Kuklík, Musil, Vozár, Boháč, Fremund, Pospíšil