S Louny si Kadaň poradila vítězně i počtvrté

Redakce | 15.01.2023 | |

K a d a ň / L o u n y - Zápas byl v úvodu z obou stran opatrný a moc šancí k vidění nebylo. Do vedení se dostali hosté, avšak domácí Šmejc dvěma góly stav otočil ještě v první třetině. Ve druhé třetině vsítili domácí další tři branky a skóre bylo 5:1 a vše se zdálo být jasné. V poslední třetině ale hosté během necelé jedné minuty využili dvakrát zaváhání domácích a stáhli stav na 5:3. Drama ale netrvalo dlouho, jelikož Kadaňští vstřelili další tři rychlé góly a utkání ovládli 8:3 a zajistili si postup do play-off. O příznivější třetí příčku budou bojovat příští víkend v dvojzápase - v sobotu v Roudnici nad Labem a v neděli na domácím ledě s Bílinou.

24.kolo, sobota 14.1.2023
Sportovní klub Kadaň - HC Slovan Louny  8:3  (2:1, 3:0, 3:2)
Branky a nahrávky: 12. Šmejc (Toman, Novák), 14. Šmejc (Hrdlička), 25. Hrdlička (Nguyen, Toman), 36. Šmejc (Krpenský), 40. Jaroš (Macháček, Nguyen), 50. Hrdlička (Nguyen), 53. Hrdlička (Nguyen), 55. Novotný (Macháček) – 11. Szakal (Csonka, Hloucha), 48. Šafařík (Csonka), 49. Kašpar (Adámek). Rozhodčí: Danylec — Bertlík, Maštalířský. Vyloučení: 9:9. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 83. Průběh utkání: 0:1, 5:1, 5:3, 8:3.
Sportovní klub Kadaň: Svoboda — Toman, A. Novák, Strunz, Holan, J. Novák, Cestr — Nguyen, Kulich, Krpenský, Šmejc, Novotný, Stoklásek, Hrdlička, Macháček, Jaroš
HC Slovan Louny: Charvát — Kašpar, Lochovský, Hloucha, Kunrt — Šafařík, Adámek, Velhartický, Tarant, Veselý, Csonka, Szakal