Šanci na srovnání skóre zhatila dvě vyloučení v závěru

Redakce | 02.09.2021 | |

Ú s t í n / L a b e m / K a d a ň- Ústí nad Labem na Trhače vletělo. Již po prvních osmi minutách domácí vedli o dvě branky. Snížit se sice Trhačům podařilo, Slovan ale ihned reagoval dalším gólem. Druhá perioda opět hrála do karet Ústeckým. Poté, co šli Kadaňští do závěrečné třetiny se čtyřbrankovou ztrátou, nastal zlom. Trhači dokázali do samotného závěru duel zdramatizovat. Snahu vyrovnat ale narušilo dvojité vyloučení v posledních minutách zápasu.

0.kolo, čtvrtek 2.9.2021
HC Slovan Ústí nad Labem - Sportovní klub Kadaň  5:4  (3:1, 2:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 2. Tůma (Milfait, Grim), 8. Vrdlovec (M.Tůma, Trávníček), 20. Ouřada (Bláha), 23. Severa (Brož, Jouza), 32. Bláha (Ouřada) – 13. Routa (Bernat), 41. Bernat (Jáchym, Routa), 44. Routa (Havlín), 50. Steinocher (Bernat, Mežnar). Rozhodčí: Místecký, Kurtin – Zítka, Beneš. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1, 5:4.
HC Slovan Ústí nad Labem: Hamalčík – Drtina, Havránek, Brož, Trefný, Záruba, V. Tůma – Trávníček, Vrdlovec, M. Tůma – O. Bláha, Milfait, Ouřada – Grim, Čermák, Severa – Jouza.
Sportovní klub Kadaň: Zajíček – Jáchym, Steinocher, Zorko, Kottek, T. Běhula, Kuboš, Havlín, Ferbas – Bernat, Berčík, Ruta – Heffernan S., Mattson, Kordule – Homer, Čech, Konášek – Mežnar, Hradecký, Zabloudil.