Trhači víkend zakončili ve Vsetíně druhou prohrou

Sabina Nováková | 19.09.2021 | |

V s e t í n / K a d a ň - Dohrávka 1. kola Chance ligy na půdě Vsetína odstartovala dvěma góly domácích v úvodní třetině. Kadaňští ještě zpočátku druhé periody zkoušeli držet krok, když snížili na rozdíl jedné branky v čele s Kylem Heffernanem. Valaši pak ale zakročili a rázem vedli o branek pět. Mírnou úpravu přesnými střelami pak provedli Shane Heffernan a Pavel Kordule. Ani tento tříbrankový rozdíl Vsetínským nestačil a v poslední minutě VHK ROBE Vsetín navýšil na 7:3.

1.kolo, neděle 19.9.2021
VHK Robe Vsetín - Sportovní klub Kadaň  7:3  (2:0, 3:1, 2:2)
Branky a nahrávky: 12. Rob (Štach, Indrák), 20. Buchta (Březina, Majdan), 29. Štach (Klímek, Kucharczyk), 35. Klímek (Půček, Štach), 36. Majdan (Březina, Ondračka), 45. Smetana, 60. Štach (Rob, Vlach) – 25. K. Heffernan (S. Heffernan, Zorko), 56. Kordule (Berčík, Routa), 56. S. Heffernan (K. Heffernan, Havlín). Rozhodčí: Cabák, Marek – Měkýš, Komínek. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 2 250. Střely na branku: 54:19. Zblokované střely: 12:6. Vhazování: 45:17. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1, 6:3, 7:3.
VHK Robe Vsetín: Málek (Sachr) – Ondračka, Říha, Smetana, Štach, Jenáček, Hryciow, Buchta – Jonák, Indrák, Rob – Berger, Vlach, Zeman – Půček, Kucharczyk, Klímek – Vítek, Březina, Majdan.
Sportovní klub Kadaň: Trifonov (R. Běhula) – Jáchym, Steinocher, Zorko, Havlín, Kuboš, T. Běhula, Ferbas – Kordule, Mežnar, Routa – Bernat, Berčík, M. Zabloudil – K. Heffernan, S. Heffernan, Z. Zabloudil – Konášek, Čech, Koblížek.