Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2023 vyšly tyto články:

19.3.Kadaň rozhodující duel prohrála, sezóna končí.BIL - KAD 8:5, 0.kolo | Redakce

B í l i n a / K a d a ň – V sobotu se na bílinském stadionu odehrálo třetí a poslední finále krajské ligy mužů. Kadaň do utkání vstoupila lépe a vedla 1:0 a poté 2:1. Poté ale přišlo uspokojení a černožlutí začali kupit chyby, které domácí nekompromisně trestali a najednou vedli 6:2 a bylo prakticky po zápase. Kadaň se ještě snažila utkání zdramatizovat, ale jakmile vsítila branku, následně opět inkasovala. Skóre se tak přelévalo ze strany na stranu a nakonec se zastavilo na 8:5 pro domácí. Kadaňští hráči nebyli schopni zastavit rozdílový první útok domácích Bakrlík, Jánský, Gašpar, kteří si dohromady v tomto utkání připsali patnáct kanadských bodů. Bílina tak v sérii vítězí 2:1 na zápasy a stává se vítězem Krajské ligy Ústeckého kraje a zároveň získala právo účasti v kvalifikaci o II. ligu. Pro Kadaň sezóna končí.

12.3.Stav finále srovnán, Kadaň přehrála Bílinu 5:2KAD - BIL 5:2, 0.kolo | Redakce

K a d a ň / B í l i n a - Druhé utkání finále se odehrálo tentokrát na kadaňském ledě. Domácí do zápasu vstoupili aktivně a vypracovali si dvoubrankový náskok. Nedisciplinovanost ale stála Kadaň srovnání na 2:2. V příštích minutách byl stav vyrovnaný, ale domácí opět zabrali ve třetí třetině. Dvěma góly zařídil náskok domácím Macháček a v předposlední minutě po pěkné souhře uzavřel na konečných 5:2 Hrdlička. Rozhodující duel série o vítěze Krajské ligy Ústeckého kraje a postupujícího do Kvalifikace o II. ligu se odehraje na ledě bílinských Draků.

5.3.První finále Kadaň výsledkově nezvládlaBIL - KAD 5:1, 0.kolo | Redakce

B í l i n a / K a d a ň – První finále se odehrálo na ledě Bíliny a k vidění byl atraktivní hokej. První třetina patřila hostům, ale domácí se po chybě Kadaňských dokázali z ojedinělé šance prosadit a po první třetině vedli 1:0. Na začátku druhé třetina Kadaň vyrovnala zásluhou Krpenského, ale na řadu přišla další minela hostujících hráčů a Bílina opět vedla. V pětiminutové přesilovce domácí navýšili na rozdíl dvou branek a do konce třetiny ještě stačili jednou skórovat a stav byl 4:1. V poslední části se Kadaň snažila utkání zdramatizovat, ale další laciná branka přišla z hole domácích a skóre se zastavilo na konečných 5:1. Kadaň toto vítězství Bílině doslova darovala svými školáckými chybami, šanci na reparát však bude mít za týden na domácím ledě.