Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2017 vyšly tyto články:

2.4.Sezóna mládeže SK Kadaň 2016/2017Jindřich PolednaSezóna 2016/2017 mládežnických mužstev je za námi, a tak bychom Vás rádi seznámili s jejími výsledky. Nejúspěšnějším týmem se stali mladší dorostenci.
3.4.Vítězství 2. a 3. třídy na Jarním turnaji v KadaniMilan Tichý
13.4.Jakub Trefný: „Bylo těžké uhlídat bandu mladíků.“Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači v právě skončené sezóně v rámci WSM ligy uzavřeli základní část na třinácté pozici a poté zachránili prvoligový statut ve skupině o udržení. Kapitánské céčko nosil celou sezónu Jakub Trefný, jenž nevynechal jediné utkání, odehrál jich celkem osmapadesát. Do statistik si zapsal čtyři góly, dvacet asistencí a pozitivní účast na ledě plus šestnáct. Kromě hodnocení poslední sezóny šestatřicetiletý obránce také zavzpomínal na uplynulých sedm ročníků v dresu Trhačů. „Nejhezčí byla loňská sezóna, kdy jsme si zahráli předkolo play-off.“
16.4.Sestoupivší Most nahradí ve WSM lize Valaši ze VsetínaMarcel HollK a d a ň - Již nějaký čas je jasné, že se s WSM ligou rozloučí celek Mostu. Severočeský klub skončil i po play-out na poslední pozici a automaticky spadl o soutěž níže. Novým členem druhé nejvyšší soutěže v Česku se stali ve čtvrtek 13. dubna hokejisté Vsetína, kteří tak splnili cíl, jejž si před ročníkem dali.
19.4.Sezóna podle Šťovíčka, Chrpy, Černého a HejcmanaKateřina KundertováK a d a ň - Trhači v právě skončené sezóně zakončili základní část na třinácté pozici a poté udrželi prvoligovou příslušnost v bojích play-out. Hodnocení ročníku, nejlepší a nejhorší momenty nebo letní přípravu prozrazují Martin Šťovíček, Jakub Chrpa, Robert Černý a Darek Hejcman, kteří se všichni do jednoho těší na příští sezónu a nejhorším momentem pro ně bylo play-out.
22.4.Aneta Lédlová: „V létě chci v Kadani trénovat.“Kateřina KundertováK a d a ň - Kadaňský hokej nemá zastoupení jenom v play-off NHL, ale měl ho také na mezinárodní ženské scéně. Odchovankyně Aneta Lédlová a Klára Chmelová se představily na nedávno skončeném mistrovství světa žen 2017, kde byla mladší z hráček nejlepší střelkyní českého týmu. Aneta Lédlová v rozhovoru neskrývala zklamání a prozradila i svůj klasický den na americké univerzitě.
27.4.Legenda pomáhá: 2. kolo aukce unikátních dresůKateřina KundertováK a d a ň - Na webových stránkách sportovních aukcí bylo odstartováno druhé kolo dražby dresů Legenda legendám v rámci unikátního celorepublikového projektu Legenda pomáhá. Vyvolávací cena dresu je opět 867 Kč, aukce bude ukončena 5. května 2017 v 17 hodin. Dražbu naleznete zde.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM