Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2013 vyšly tyto články:

26.5."Moje hokejová kariéra začala, když táta uviděl inzerát v novinách," prozradil David DobrovolnýMarcel HollDalším respondentem v právě probíhající letní přípravě byl jeden z hráčů, kteří přešli do A-týmu Kadaně z chomutovské juniorky, konkrétně David Dobrovolný. Otázky byly zaměřeny na jeho hokejové začátky, loňskou pár zápasovou zkušenost ve druholigové Bílině či co dělá o volném čase.
23.5.Pracovat s hráči je přínosem také pro měJindřich PolednaNeodmyslitelnou součástí kadaňského realizačního týmu je kondiční trenér Jiří Matýsek. Protože ho divácká veřejnost téměř vůbec nezná, rozhodli jsme se udělat rozhovor také s ním, protože se podepisuje na kondici týmu, která hraje důležitou roli především v druhé polovině zápasu. Již v loňské sezóně jsme se přesvědčili, že kondice vedla ke třem bodům, když Kadaň přehrávala soupeře především v posledních třetinách.
14.5.Karel Ton: "Po letní přípravě jsem vždy morálně silnější."Jindřich PolednaBěhem letní přípravy jsme vyzpovídali stálici v barvách Kadaně Karla Tona. Naše otázky směřovaly k jeho působení v dresu Pirátů na konci sezóny , na jeho pohled na přípravu a očekávání do nové sezóny.
12.5.Trenér Karel Soudek: "Kluci mají chuť bojovat o svou šanci" Jindřich PolednaV druhé polovině dubna začala v Kadani letní příprava, čehož využila redakce k rozhovoru s novým hlavním lodivodem Karlem Soudkem. Naše otázky směřovaly jak na jeho minulost, tak současnost kadaňského týmu a budoucí spolupráci mezi Kadaní a Chomutovem.
10.5.Kadaňská suchá příprava je v plném prouduJindřich PolednaSuchá příprava, asi nejméně oblíbená část sezónzy, je v plném proudu. Farma chomutovských Pirátů začala trénovat již 22.dubna a bude trvat až do konce června. Kondiční přípravě bude věnován samostatným rozhovor s kondičním trenérem Jiřím Matýskem, o vlastní přípravě Vám řekne informace nový hlavní trenér Karel Soudek. Pohled z druhé strany Vám také nabídneme v rozhovoru s Karlem Tonem.


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM