Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2017 vyšly tyto články:

1.5.WSM ligu budou hrát Karlovy Vary, do extraligy postupuje JihlavaMarcel HollK a d a ň - Již nějaký čas je jasné o kompletním složení dvou nejvyšších tuzemských soutěží. Skončili boje v play-off i v baráži. Po postupu Vsetína bude ve složení WSM ligy i druhá změna. Z Tipsport extraligy sestoupil celek Karlových Varů. Místo něj si účast v elitní společnosti vybojovala jihlavská Dukla.
8.5.Legenda pomáhá: bylo ukončeno druhé kolo Kateřina KundertováK a d a ň - Před třemi dny bylo ukončeno druhé kolo charitativní aukce dresů z celorepublikového unikátního projektu Legenda pomáhá. Z kadaňských řad se dovydražilo pět dresů, mezi kterými byly trikoty například Václava Cestra nebo Ondřeje Beránka.
11.5.Kadaň mění vedení, možný základ kádru začal s přípravouTisková zprávaK a d a ň - Kadaňský klub oznamuje první změny. Do funkce výkonného ředitele se vrací Stanislav Mikšovic, který slibuje další dotváření kádru. Klub jedná o pokračování opor jako Jakub Trefný a Roman Chlouba, které případně doplní mladí hráči. O možnost znovu hrát ve černožlutém dresu bude bojovat Jan Müller.
23.5.Oznámení o konání valné hromady SK Kadaň KlubVýkonný výbor SK Kadaň – hokej z.s. svolává valnou hromadu hokejového spolku. Valné hromady se mohou účastnit všichni řádní členové starší čtrnácti let a pozvaní hosté.
24.5.Všechny přípravné zápasy v srpnu, přijedou i NěmciKlubK a d a ň - Kadaňští odehrají devět přípravných zápasů, z kterých bude pět na vlastním ledě a všechny se vměstnají do jednoho měsíce. Kromě známých soupeřů z WSM ligy přijedou také druholigové Klatovy, největším lákadlem je tým z nejvyšší německé soutěže Fischtown Pinguins.


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM