archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.1.V novém roce začínáme v BenátkáchBNJ - KAD 0:1, 37.kolo | Jindřich PolednaPrvní zápas v roce 2013 se neúprosně blíží a Kadaň jej odehraje dle rozpisu v Benátkách nad Jizerou. A nebude to mít zrovna jednoduché. Aktuálně sedmý tým prvoligové tabulky vyhrál naposledy doma těsně před Vánocemi, po svátcích padl jak v Šumperku, tak v Hradci Králové. Benátkám se povedl především listopadový měsíc, díky kterému vystoupaly postupně až na šestou příčku tabulky.
3.1.Kadaň veze z Benátek těsné vítězství 1:0BNJ - KAD 0:1, 37.kolo | Tomáš Nejedlo, Marcel HollK a d a ň - Černožlutí bojovníci, v prvním utkání nového kalendářního roku, zajížděli na led Benátek nad Jizerou. Tam také odehráli s domácími vyrovnané a velice pohledné utkání, které skončilo nejtěsnějším rozdílem - 1:0 pro Kadaň. O jedinou branku utkání se postaral v 33.minutě Roman Chlouba. Domácím nepomohla ani skoro minutová hra bez brankáře, a tak slaví kadaňští další výhru a Miroslav Hanuljak další čisté konto.
4.1.Kluci mě vždycky chránili, vzpomíná Klára Chmelová na léta v KadaniMartin VoltrOdchovankyně kadaňského hokeje se hojně prosazují nejen v české ženské lize. Už dlouhou dobu o sobě dávají vědět i na mezinárodní scéně, což právě v těchto dnech potvrzují na Mistrovství světa žen do 18 let, které se odehrává ve Finsku. Národní tým měl v základních skupinách namále, byl tři minuty od bojů o udržení. Díky výhrám nad Ruskem i Finskem se ale ocitl blízko naplnění svého medailového snu! Tahounkou elitní formace i nejproduktivnější hráčkou týmu je Klára Chmelová, která v rozhovoru přímo z dějiště šampionátu nemohla vynechat vzpomínky na své dětství pod Krušnými horami.
4.1.Přivezeme body také z Hradce Králové?HKR - KAD 4:3, 38.kolo | Jiří NovotnýVe čtvrtek naši hokejisté zajížděli na led Benátek nad Jizerou, kde se jim podařilo vyhrát nejtěsnějším možným výsledkem - 0:1. Jedinou branku vstřelil v polovině zápasu Roman Chlouba, již šesté čisté konto si připsal navrátilec do kadaňské klece Miroslav Hanuljak. Tuto sobotu čeká Kadaň další venkovní duel, tentokrát v Hradci Králové. Podaří se naším bojovníkům zvítězit i na ledě Královských Lvů?
5.1.Kadaň neuspěla na ledě Královských Lvů a z Hradce si odváží porážku 4:3HKR - KAD 4:3, 38.kolo | Marcel HollK a d a ň - Dnešní utkání nabídlo, hlavně v první třetině, gólovou přestřelku. Nejprve otevřela skóre Kadaň, která se ujala ve druhé minutě vedení díky trefě Petra Stoklasy. Hradečtí na konci dvanácté minuty vyrovnali na 1-1. Za 44 vteřin už, ale opět odkoskočili kadaňští. Gól vstřelil Stanislav Škorík. Ještě před pauzou domácí opět vyrovnali, na začátku 16.minuty se prosadil, při přesilovce 5 na 3, Luděk Brož. Ve 22.minutě vrátil Kadani vedení
7.1.Na led Kadaně přijíždí jihlavská DuklaKAD - JIH 3:2, 39.kolo | Marcel HollK a d a ň - Po neúspěšném sobotním utkání na ledě Hradce Králové dostane Kadaň další šanci na zisk tří bodů do prvoligové tabulky. Dalším soupeřem černožlutých bojovníků je Dukla Jihlava. Jihlava má na kadaňské hokejisty ztrátů pěti bodů. Utkání, se bude nést ve znamení souboje pátého a šestého celku tabulky, tudíž slibuje pěknou podívanou.
9.1.Kadaň porazila Jihlavu i potřetí, tentokráte 3:2KAD - JIH 3:2, 39.kolo | Jindřich PolednaSkóre utkání otevřel hned ve 3.minutě Petr Jíra, který od modré prostřelil jihlavského brankáře. Hosté vyrovnali šťastnou tečí v polovině utkání. Kadaň využila přesilovou hru na konci druhé části, na 2:1 zvýšil Tomáš Schmidt. Ránu do vazu Jihlavy dal po dalších 33 vteřinách Roman Chlouba, který prostřelil Novotného - 3:1. Hosté snížili ve 44.minutě při přesilové hře, ale to z jejich strany bylo vše. Sportovní klub tak porazil Duklu i potřetí v této sezóně, tentokráte 3:2.
11.1.VIDEO: Ohlasy po ubojovaném vítězství s JihlavouKAD - JIH 3:2, 39.kolo | Marcel HollK a d a ň - Po středečním utkání s Jihlavou jsme vyzpovídali čtveřici Patrik Augusta a Martin Filip za jihlavskou stranu a Jiří Čelanský s Tomášem Schmidtem na stráně Kadaně. Na odpovědi se můžete podívat v přiloženém videu.
11.1.Přímý souboj o čtvrté místo, přijede Horácká Slavia TřebíčKAD - TRE 1:0, 40.kolo | Ondřej HollK a d a ň - Po středečním zápase s Duklou Jihlava, který Kadaň vyhrála 3:2, je tu další střetnutí s týmem z Vysočiny. Tentokráte půjde o souboj s Horáckou Slavií Třebíč, která má na svém kontě 72 bodů a s Kadaní, která má o dva body méně, svede přímý souboj o čtvrté místo v tabulce, tudíž se bude v sobotním zápase určitě na co dívat.
11.1.„Rád bych si v Chomutově udržel místo do konce sezóny,“ přeje si mladý útočník Marek RačukLibor KultC h o m u t o v - Narodil se v Teplicích, do Chomutova přišel před dvěma roky z Litvínova a hned v první sezóně dostal několik příležitostí v prvoligových zápasech Kadaně i Pirátů. Útočník Marek Račuk zahájil letošní ročník v partnerské Kadani, po změně letopočtu se v zápase s karlovarskou Energií dočkal extraligové premiéry a naskočil i do dalších dvou zápasů roku 2013. „Volali mi trenéři Chomutova, když jsem byl zrovna doma,“ popisuje, jak se radostnou novinu o připojení se k extraligovému týmu dozvěděl. „Nijak jsem to neslavil, ani přípitek nebyl. Možná přijde, až dám gól,“ culí se dvacetiletý forvard.
12.1.Kadaň proti Třebíči vybojovala tři body za výhru 1:0 a je čtvrtáKAD - TRE 1:0, 40.kolo | Marcel Holl, Ondřej HollK a d a ň - První dvě třetiny se nesli ve znamení množství soubojů. Jedinou branku utkání vstřeli v 51. minutě Jiří Charousek. Domácí se díky tomu posouvají na čtvrté místo prvoligové tabulky, pravě před svého dnešního soupeře. Miroslav Hanuljak si dnes připsal již svojí sedmou nulu v sezóně a právem vévodí statistikám brankářů první hokejové ligy.
13.1.Mladíci Jan Hammerbauer a Ondřej Kaše hodnotí vítězství nad TřebíčíKAD - TRE 1:0, 40.kolo | Marcel HollK a d a ň - V utkání 40.kola si odbyl premiéru v A-týmu SK Kadaň odchovanec Ondřej Kaše. My jsme se ho po zápase zeptali, jak by zhodnotil dnešní zápas a v čem byl, podle něj, největší zlom. Kromě Ondry nastoupil za Kadaň i další mladík - Jan Hammerbauer. Ten nastoupil již do svého sedmého zápasu v dresu Kadaně. Zatím má na svém kontě jedinou asistenci, neboť v zápase proti Třebíči se do statistik nezapsal.
13.1.Video s ohlasy po vítězném utkání s Horáckou Slavií TřebíčKAD - TRE 1:0, 40.kolo | M.Holl, S.Jiskra, O.HollK a d a ň - Po zápase, který posunul Kadaň opět na čtvrtou příčku prvoligové tabulky, jsme vyzpovídali trenérské zástupce z obou týmů - domácí Zdeněk Skořepa a třebíčský Kamil Pokorný. Dalšími respondenty byli Ondřej Kaše a Jan Hammerbauer. Jejich odpovědi si můžete poslechnout ve videu.
13.1.Sestřih z boje o čtvrté místo v tabulce proti TřebíčiKAD - TRE 1:0, 40.kolo | Marcel HollK a d a ň - Z velice důležitého utkání proti Třebíči jsme si pro vás připravili sestřih těch nejdůležitější momentů. Podívejte se sami.
13.1.Kadaň jede pro další body na horký led Ústeckého SlovanuUNL - KAD 2:4, 41.kolo | Ondřej HollK a d a ň - V sobotu sehráli naši borci těžký zápas se soupeřem z Třebíče. Nyní je čeká další zápas o každý kus ledu. Tým SK Kadaň zajíždí na horký led třetího týmu ligy, kterým je Ústí nad Labem. Ve vzájemných zápasech v letošní sezóně Slovan nad Kadaní dominuje, ale černožlutí se v derby určitě nenechají zastrašit a budou se rvát o každý bod.
14.1.Kadaň porazila v derby Slovan a připisuje si tři body!UNL - KAD 2:4, 41.kolo | Marcel Holl, Zdeněk Kamínek ml.K a d a ň - Černožlutí od od úvodu střetnutí uzamkli svého soka v jeho obranné třetině. Tohoto tlaku dokázal v 5.minutě, po přihrávce od Jaroslava Hafenrichtera, využít MAREK RAČUK a Kadaň se díky jeho přesné trefě ujala vedení 1:0. Ve druhé třetině byli opět herně lešpí domácí, ale branku vstřelili kadaňští. Samostatnou akcí se o ní postaral v 32.minutě NIKOLA GAJOVSKÝ. Na počátku poslední třetiny snížili domácí zásluhou Boháče. Za necelých pět minut už ale Kadaň vedla opět o dvě branky, prosadil se MARTIN MAZANEC. Poslední kadaňský gól v zápase vsítil v 52.minutě ROMAN CHLOUBA. Domácí Slovan už poté pouze dokázal korigovat stav zápasu na 4:2. Kadaň tedy vítězí ve třetím zápase v řadě. Dnešní výhra je o to cennější,že přišla právě v derby s ústeckým Slovanem.
15.1.Tomáš Bartejs: Z minima jsme vytěžili maximumUNL - KAD 2:4, 41.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Odchovanec třebíčského hokeje Tomáš Bartejs momentálně bojuje na dvou frontách. V celku Kadaně si hráč s číslem čtyři na zádech stihl za deset utkání připsat dva kanadské body za asistence. O jednu gólovou přihrávku více zaznamenal Bartejs v extraligovém klubu Piráti Chomutov během jednatřiceti zápasů.
15.1.Po úspěšném derby čeká Kadaň další těžký soupeř – OlomoucKAD - OLO 3:2, 42.kolo | Marcel HollK a d a ň - Po povedeném představení kadaňských bojovníků na hřišti ústeckého Slovanu je tu další těžký duel. Na kadaňský zimní stadion přijede druhý celek tabulky - HC Olomouc. První buly utkání proti olomoucké Moře je naplánováno na středu 16.ledna 2013. Zápas začíná v tradiční čas – 18:00 hod.
16.1.Kadaň porazila i Olomouc, spanilá jízda Sportovního klubu pokračuje!KAD - OLO 3:2, 42.kolo | Jindřich PolednaOba celky nevyjely na led ve svých nejsilnějších sestavách. Kadaň nastoupila bez své brankářské jedničky Miroslava Hanuljaka a jen se sedmi obránci, Olomouc přijela také s několika juniory, především v obranných řadách a s nekompletními čtyřmi útoky. Domácí se ujali vedení v 5.minutě, střelcem branky byl Jiří Charousek. Hosté sice po čtyřech minutách vyrovnali, ovšem vedení na stranu domácích strhl v 16.minutě Bronislav Andres. Další branka padla až ve třetí třetině, na 3:1 zvyšoval ve dvojnásobné přesilovce Roman Chlouba. Jenže Olomouc také využila přesilovou hru, ve 47.minutě snížil na 3:2 Radim Kucharczyk. Hosté se snažili vyrovnat při závěrečném power-play, ale domácí tým si výsledek již pohlídal.
18.1.Ubojovaný zápas s Olomoucí v obrazechKAD - OLO 3:2, 42.kolo | Marcel HollK a d a ň - V našich videích naleznete ohlasy se Zdeňkem Skořepou, Janem Strmeněm a Nikolou Gajovským. Dalším důležitým videem je sestřih branek ze zápasu. K brankám jsme přidali i moment, kdy se zranil forvard a bojovník - Jiří Charousek.