Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2007 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.Další celek z Východu pokořen, smeknout musela JihlavaKAD - JIH 4:2, 17.kolo | Miroslav LučanV dalším kole 1.hokejové ligy hostili hokejisté SK Kadaň slavný celek HC Dukla Jihlava. Do utkání vstoupili lépe hosté, když je Ježek ve čtrnácté minutě poslal do vedení. Kadaňští se po chvíli oklepali a dvě minuty před sirénou Pospíšil elegantním způsobem vyrovnal. Druhá část patřila jednoznačně kadaňským, z velkého náporu však vytěžili pouze jedinou branku, kterou vsítil Hlavatý. Jihlavu třikrát zachránila tyč. Ve třetí části kadaňští pokračovali ve velmi dobrém výkonu. V polovině třetiny nejprve Vrtek zvýšil, ale o dvě minuty později Štrach vykřesal hostům ještě naději. Kadaňští nechtěli drama však připustit a netrvalo dlouho, když Jakub Bauer vrátil dvoubrankové vedení a utkání tak nakonec skončilo 4:2.
30.10.Kadaň má Dukle co vracet KAD - JIH 4:2, 17.kolo | Míša SládkováJihlava letos střídá několik výher za sebou vždy podobnou sérií proher. Podle dosavadních výsledků by se dalo předpokládat, že zápas proti Kadani by měl být pro Duklu opět výherní. Jenže kadaňští hokejisté mají velkou motivaci Jihlavským tyto plány překazit. Hnacím motorem jim může být pohled na výsledek posledního vzájemného zápasu loňské sezóny, kdy jim budoucí soupeř naložil nelichotivou desítku. Zda se náprava podaří se můžeme přesvědčit ve středu od 18:00.
27.10.Kadaň se vzpříčila nepříznivému průběhu utkáníKAD - SAR 3:2, 16.kolo | Jakub Coufal, Martin GahlerTěžký celek ze skupiny Východ zavítal na kadaňský stadion. Ostrava, po jasném vítěztsví ve Vrchlabí, byla na ledě Severočechů favoritem klání, avšak domácí hosty překvapivě zaskočili aktivním přístupem ke hře. Hokejisté Sarezy dlouho nemohli najít recept na obranu Kadaně, až v plovině zápasu z ničeho nic dvakrát udeřili. Bíložluté inkasované branky nezlomily, naopak je ještě více semkly. Po srdceryvném výkonu ve 3. třetině Kadaň zaslouženě vybojovala remízu a v následném prodloužení i prémiový bod navíc, když využila přesilovou hru. Konečný výčet branek se zastavil na poměru 3:2 po prodloužení.
26.10.Sareza přijede prověřit aktuální formu KadaněKAD - SAR 3:2, 16.kolo | Jakub CoufalPo úspěšně zakončené konfrontaci s prvním zástupcem prvoligového východu hodlají Severočeši zvítězit i v dalším klání. S Ostravou, 2. celkem východní tabulky, však budou mít úlohu dosti ztíženou. Šanci na úspěch Sarezy umocňuje fakt, že ve venkovních kláních neodchází příliš často bez bodového zisku. Kadani tak nezbývá nic jiného, než se v sobotu 27. října od 17:00 pokusit doma vzpomenout na občas zmiňovaný přívlastek "kadaňského Jánošíka", který bohatým bere a chudým dává.
26.10.Na Sarezu párek zdarmaKAD - SAR 3:2, 16.kolo | Miroslav LučanNa hře kadaňských hokejistů je v poslední době vidět zlepšená forma. Po posledním vítězství se dostali na 5.místo západní skupiny, které zaručuje boj v play-off. Nyní ve druhé třetině soutěže si měří síly západní celky s východními a každý bod navíc proti těmto celkům má cenu zlata. V sobotu 26.10.2007 přijede na kadaňský zimní stadion HC Sareza Ostrava, která okupuje 2.příčku východní skupiny. Je to velmi silný protivník a kadaňští to nebudou mít lehké, ale spolu s fanoušky, kteří jsou v posledních domácích utkáních hodně slyšet, mohou Sarezu porazit. Proto manažer František Wágner zve co nejvíce fanoušků do ochozů, jako odměnu dostanou po předložení platné vstupenky o první přestávce párek zdarma.
24.10.Druhou frašku kadaňští nepřipustiliKAD - SUM 4:2, 15.kolo | Miroslav LučanK a d a ň - V dalším utkání 1.ligy hostil celek SK Kadaň dalšího z posledních celků soutěže. Tentokráte ze skupiny Východ HC Hokej Šumperk 2003. A první konfrontace s moravským celkem vyšla. Po celé utkání byli domácí lepším celkem a šumperští pouze dotahovali. Dvě třetiny byl výsledek velmi vyrovnaný, hosté ztráceli pouze o gól. Poslední třetina však kadaňským vyšla a Pražák pečetil vítězství na 4:2.
23.10.Černožlutí přivítají DrakyKAD - SUM 4:2, 15.kolo | Míša SládkováDalším soupeřem kadaňského týmu bude zástupce z východní skupiny, Šumperk. Drakům se prozatím moc nedařilo, ale pomalu se zvedají z popela, o čemž svědčí podaný výkon v posledních utkáních. Pokud chtějí změnit svůj osud a nemuset se strachovat o své místo v první lize, musejí pomalu začít bodovat. Nepochybně se o to pokusí ve středu na kadaňském ledě. Do boje se vyráží v 18:00.
20.10.Beroun podruhé překvapil Kadaň, která ztratila 3 bodyKAD - BER 1:2, 14.kolo | Jakub Coufal, Martin GahlerS jasným cílem potvrdit vítězství z Vrchlabí vstupovali Kadaňští do domácího duelu s doposud trápícím se Berounem, kterému v zápase dosti pomohla rychlá branka. Ačkoliv Severočeši stihli do přestávky vyrovnat, Medvědi v následujících částech hry houževnatě otupovali útočné snahy bíložlutých. Ukázku lekce z produktivity uštědřili domácí od Medvědů v závěrečné části, kdy nečekaně inkasovali. Honba za vyrovnáním svůj cíl nenaplnila, proto Beroun letos poprvé v lize zvítězil. Tříbodový úspěch hostů se zrodil po konečném výsledku 1:2.
19.10.Přichází první ze série 4 domácích zápasů!KAD - BER 1:2, 14.kolo | Jakub CoufalPo 2 týdny může každý kadaňský fanoušek hokeje navštěvovat domácí zápasy v sobotu i ve středu. Série 4 klání na ledě Severočechů vyplní zbylý říjnový program hráčů SK v 1. lize. Jako první se do Kadaně podívá trápící se Beroun. Černožlutí po cenném vítězství ve Vrchlabí nesmí myslet na nic jiného, než jak potvrdit současnou dobrou formu i proti Medvědům. Přeci jen několik domácích klání za sebou je dobrou možností, jak se v tabulce podívat o kousek výše. Na současném 6. místě má Kadaň stejný počet bodů, jako oba celky před ní. Na 3. pozici ztrácí černožlutí dosažitelných 6 bodů. Divácká podpora v nadcházejících kláních by Kadaňským nemálo pomohla a určitě ulehčila výše zmíněný postup tabulkou. Každý příznivec může dorazit na kadaňský stadión "poprvé" v sobotu 20. října od 17:00.
17.10.Vrchlabská mise úspěšně splněna - Kadaň přiváží 3 body!VRC - KAD 1:2, 13.kolo | Jakub Gabriel, Jakub CoufalVe vyrovnaném souboji mezi Vrchlabím a Kadaní nebylo dlouho jasné, který z celků bude nakonec úspěšnější. V přetlačované, která charakterizovala celé klání, se nejprve prosadili domácí zásluhou Tvrdka gólem do šatny. Kadaňští se smolým závěrem 1. dějství nenechali srazit na kolena, naopak zabojovali a v každé následující třetině přidali po jedné brance, jmenovitě Spitzer a Kajer. Když Vrchlabí žádnou ze svých šancí ve zbytku zápasu nevyužilo, a Kadaň při závěrečné power play trefila tyč opuštěné soupeřovy branky, rozešly se celky s výsledkem 1:2. Kadani se tak odveta podařila a přiváží cenné 3 body.
16.10.Přichází čas na odvetu s VrchlabímVRC - KAD 1:2, 13.kolo | Jakub CoufalPo prohře na ledě favorita z Mladé Boleslavi se Kadaň vydá tentokrát do Krkonoš. V rámci 13. kola 1. ligy zavítá na led nováčka souteže HC Vrchlabí, které v letošním ročníku zatím předvádí velice slibné výkony. Pro Kadaň by naopak mohl hrát fakt, že Vrchlabští hrají venku lépe nežli doma. Zároveň prohra Kadaňských na domácím ledě z 1. vzájemného klání zajišťuje pro černožluté velkou motivaci k nadcházející odvetě. Případnými body by si Kadaň udržela na uzdě nejbližší soupeře v tabulce Hradec a Brod, kteří by jí tak nestačili případně příliš pláchnout. Zda Kadaň využije nevýrazných domácích výsledků Vrchlabí se ukáže ve středu 17. října od 18:00 v Krkonoších.
13.10.Kadaňští dlouho vzdorovali, nakonec body nepřivážíMBL - KAD 4:1, 12.kolo | Michal Miškovský, Miroslav LučanV dalším kole 1.hokejové ligy zajížděl A-tým SK Kadaň potvrdit svou stoupající formu s BK Mladá Boleslav. V první třetiny byl k vidění vyrovnaný hokej, více štěstí v koncovce měli kadaňští, Pražák zajistil hostím vedení. Ve druhé části měli více ze hry Středočeši a ukazovali, že vedení v tabulce 1.ligy Západ není náhodné a dvěma brankami otočili skóre. Po druhé přestávce se kadaňští snažili vstřelit vyrovnávací branku, ale boleslavští jejich šance likvidovali. Hrál se ofenzivní hokej z obou stran. Sedm minut před koncem při velkém tlaku černožlutých se do samostatného úniku dostali domácí a zvýšili vedení. Kadaňským tak nezbývalo nic jiného než otevřít hru a toho využili zkušení domácí a vstřelili další branku a rozhodli utkání. Kadaňští tak po sympatickém výkonu podlehli 4:1.
12.10.Kadaň zajíždí navštívit nového lídra tabulkyMBL - KAD 4:1, 12.kolo | Jakub CoufalAktuální cíl Kadaně zní zkusit zapomenout na domácí nezdar s Mladou Boleslaví z prvního měření sil a pokusit se přivézt nějaké body z Benátek nad Jizerou, současného působiště Boleslavských, kteří se v posledním kole po vítězství nad Chomutovem dostali do čela ligy. V sobotu 13. října se od 17:30 bude hrát zápas, ve kterém můžou Severočeši pouze překvapit. Vzpomeňme například na duel v Chomutově, který vesměs odstartoval "bodovací šňůru" Kadaně. Podobný úspěch by černožluté určitě nakopl k dalším bojům v lize, vždyť na 4. místo nyní ztrácíme jen zásluhou horšího skóre.
10.10.Co chybělo na začátku, dohnali černožlutí v závěruKAD - HBR 4:1, 11.kolo | Martin GahlerK a d a ň - Na kadaňském zimním stadionu se ve středu poprvé v této sezóně představil Rebel Havlíčkův Brod. První dvacetiminutovka odradila část diváků a nikdo nedoufal, že by se z prohraného zápasu mohla stát střelecká exhibice. Zlomová byla branka Veverky v závěru druhé třetiny, která dala domácím novou chuť bojovat o tři body. K výhře nemalou měrou přispěly také dvě zužitkované dvojnásobné přesilovky.
9.10.Kadaň hodlá s Rebely bodovat již po páté v řaděKAD - HBR 4:1, 11.kolo | Jakub CoufalHavlíčkův Brod, tým který překvapoval v úvodu ligy, nyní začal častěji tápat. Kadaň, v čele s Hanuljakem, naopak bodovala v posledních 4 kláních. Naposledy 2 přivezené body z ledu Hradce Králové by měly být pro Severočechy výrazným impulsem pro další boje. Černožlutí prokazují, že jejich forma nabírá vzestupných obrátek, což by rádi potvrdili také doma ve středu 10. října od 18:00 proti Rebelům. Případná výhra by znamenala bodové dotáhnutí jak Brodu, tak i 4. pozice, kterou okupuje.
8.10.Prážák vystřelil druhý bonusový bod HKR - KAD 3:4, 10.kolo | Miroslav LučanK dalšímu velkému boji se A-tým SK Kadaň vypravil na led HC VCES Hradec Králové, který chtěl černožlutým oplatit porážku z prvního vzájemného souboje. Zápas začal velmi dobře pro Severočechy, kteří hned v úvodních minutách měli několik slibných šancí. V deváté minutě otevřel dorážkou skóre kadaňský benjamínek Kadlec a zajistil tak hostím vedení po první třetině. Na počátku druhé části si hradečtí vytvořili tlak, ale Hanuljak byl bezchybný. V polovině utkání při dvojnásobné přesilovce zvýšil Fink na rozdíl dvou branek a když krátce po něm Hlusička rozvlnil síť potřetí, vypadalo to s domácími velmi bledě. Ti se však rychle otřepali a spustili na hostující branku kanonádu a dvěma góly se vrátili do zápasu. Ve třetí třetině začali Východočeši náporem, ale obrana hostí byla pozorná. Sedm minut před koncem se ale hradeckým podařilo vyrovnat. Obě mužstva měla v závěru ještě několik šancí strhnout vedení na svou stranu, ale to se neporařilo. V prodloužení hrály oba týmy spíše na jistotu a rozhodnout musely nájezdy. V nich jediný úspěšný střelec byl kadaňský Pražák a zajistil tak pro hosty druhý bod za vítězství 3:4 na samostatné nájezdy.
7.10.Energetici se rozjeli, přibrzdí Kadaň hradecký express?HKR - KAD 3:4, 10.kolo | Jakub CoufalCo platilo před měsícem, nemusí platit dnes. Přesně to by se dalo říct o formě Energetiků, kteří se v úvodu ligy trápili upracovanou a zbytečně složitou hrou. Hradecký rychlík začal rychle nabírat na obrátkách a v současné době začíná přejíždět ostatní soupeře a stoupat tabulkou do vyšších pater. Kadani nezbývá nic jiného, než se v pondělí 8. října od 18:00 pokusit v Hradci o husarský kousek.
6.10.Kadaň v regionálním derby s Mostem zvítězilaKAD - MST 5:2, 9.kolo | Jakub Coufal, Martin GahlerSouboj o 6. místo se uskutečnil v rámci 9. kola 1. ligy mezi krajskými rivaly Kadaní a Mostem. Domácí byli po většinu klání lepším týmem jak v předvedené hře, tak v počtu vstřelených branek. Po bezbrankové 1. třetině šla Kadaň v 2. části do dvoubrankového vedení, které si nenechala do konce zápasu vzít z rukou. Most dvakrát snížil, což nemohlo stačit na 5 branek Kadaňských, kteří se posunuli v tabulce o kousek výše po vítězství 5:2.
5.10.Kadaň začala bodovat, chybí už jen vítězstvíKAD - MST 5:2, 9.kolo | Jakub CoufalSouboj vyrovnaných celků je na programu 9. kola 1. ligy mezi Kadaní a Mostem. Baník po sérii proher dokázal porazit naposledy doma Havlíčkův Brod, Kadaň vzrůstající formu prokázala bodem přivezeným z horkého chomutovského ledu. Černožlutí se případným vítěztsvím nad Mostem mohou posunout na 6. místo tabulky, které by se jim určitě líbilo více, než současná 7. příčka. Zda Kadaň vrátí Mostu porážku z dobře rozehraného utkání a potvrdí tak bod z Chomutova se ukáže v sobotu 6. října od 17:00 v Kadani.
3.10.Kadaň zaskočila favorita a přiváží domů cenný bod!CHM - KAD 2:1, 8.kolo | Jakub CoufalPřed zápasem byly prognózy jasné. Chomutov doma vždy vyhrával, Kadani se v posledních zápasech nedařilo. O to větší bylo překvapení, když před polovinou klání zářil na chomutovském ukazateli skóre zásluhou černožlutého Brňáka nerozhodný stav 1:1. Kadaňští po vstřelení branky výrazně ožili, zlepšili hru a především uhájili cennou remízu 1:1. Když se o prémiovém bodu nerozhodlo ani po 5 minutách prodloužení, přišly ke slovu nájezdy. Jediným úspěšným střelcem byl Révay, který svým 2. gólem v utkání vybojoval bod navíc pro hokejisty KLH za vítězství 2:1sn.
Další stránky
12>>


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM