Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2007 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.Je tu prosinec a s ním i návrat Kadaně na domácí stadionKAD - OLO 2:3, 26.kolo | Jakub CoufalS posledním listopadovým zápasem odešla i dlouhá série venkovních střetnutí. Kadaň si v ní nevedla špatně, přesto by potřebovala získat více bodů. Šanci vylepšit bodové konto dostane v prvním prosincovém utkání proti Olomouci, která míří do Kadaně uhájit 2. pozici v tabulce Východu. Severočeši musí zapomenout na smolně prohrané klání v Jihlavě, kde se jim nepodařilo bodovat, ačkoliv dostali pouze jedinou branku. Snaha o přemožení letos velice kvalitní Olomouce začíná v sobotu 1. prosince v 17:00 v Kadani.
29.11.Žákovská liga 6. a 7.tříd skupina BMiroslav LučanŽákovská liga skupin A a B zakončila 18. kolem svoji první část. Po sečtení výsledku celků 6. - 9. tříd vznikla celková tabulka skupiny A i B. Druhá část pro obě skupiny pokračuje následovně, celky na 1. - 5. místě se zúčastní Finále A, družstva na 6. - 10. místě si zahrají Finále B. V obou skupinách se nezapočítávají výsledky z první části. Naši šesťáci a sedmáci po sečtení , kteří hrají pod hlavičkou KLH Chomutov po sečtení výsledků s osmou a devátou třídou chomutovských obsadili po základní části deváté místo. Nyní po spojení se skupinou A odehrají ještě 18 kol nadstavbové části. Až teď se však ukáže, jak na tom šesťáci a sedmáci jsou. Více naleznete na Oficiálních stránkách mládeže
28.11.Jürgen Trampitsch - prosadí se do kádru ?Miroslav LučanVedení kadaňského hokeje to myslí v letošní sezóně s účastí v play-off velmi vážně a poohlížejí se po případných posilách, které by vhodně doplnili tým. Do útočných řad se bude pokoušet prosadit JÜRGEN TRAMPITSCH (1987), který je zde na zkoušku z rakouského EC Red Bull Salczburg. Je to mladý útočník, který je reprezentantem Rakouska do dvaceti let. Má za sebou účast na mistrovství světa do osmnácti let a dvě mistrovství světa dvacetiletých. Je odchovanec EC Klagenfurth, kde působil do sezóny 2004/05, poté přestoupil do konkurenčního Salczburgu. Nyní se rozhodl zkusit zahraniční angažmá. Nyní se bude pokoušet prosadit na severu Čech. O jeho případné budoucnosti v našem týmu budeme informovat.
28.11.Nešťastné oslabení v úvodu rozhodlo utkáníJIH - KAD 1:0, 25.kolo | Miroslav LučanK poslednímu zápasu serié hraných utkání na ledě soupeře zajíždělo A-mužstvo SK Kadaň na Horácký stadion, kde se střeli s domácí HC Dukla Jihlava. Jihlavští chtěli navázat na úspěšné zápasy z kol předchozích, ale dnes měli zarputilého protivníka. Zápas začal pro Severočechy vcelku nešťastně. Po necelých čtyřech minutách hráli dvojnásobné oslabení, ve kterém ihned inkasovali. Ve zbytku první třetiny byli jihlavští mírně lepší a Stejskal měl plné ruce práce, gól však již nepadl. Ve druhé části to byli naopak černožlutí, kteří určovali tempo hry, ale ani jednu příležitost nedokázali využít. Proti byl výborně chytající Řehoř. Ve třetí třetině Kadaň hrála příliš křečovitě, ale ani jihlavští nic extra nepředvedli a zápas tak skončil nejtěsnějším rozdílem 1:0 pro vojáky z Jihlavy.
27.11.Kadaň venkovní štaci zakončuje v JihlavěJIH - KAD 1:0, 25.kolo | Jakub CoufalKadaň se už těší domů na svůj stadión, přesto musí absolvovat ještě jedno klání ze čtveřice zápasů na hřištích soupeřů. Svojí cestovatelskou stáž zakončí Severočeši na ledě Dukly, které se začalo blýskat opět na lepší časy. Po delším bodovém půstu dokázali Jihlavští dvakrát vyhrát a do třetice očekávají i nějaký ten bod proti Kadani, které hodlají vrátit úvodní prohru. Souboj o cenné body začíná ve středu 28. listopadu v 17:30 v Jihlavě.
26.11.Výsledky mládeže 23.11. - 25.11.2007Miroslav LučanO posledním listopadovém víkendu sehrála kadaňská mládež další kolo svých žákovských soutěží. Druháci uštědřili debakl sousednímu Chomutovu, ale naopak třeťáci se stejným celkem debakl utrpěli. Čtvrťáci a páťáci nestačili v Roudnici nad Labem. Šestka nejprve ve středu prohrála v Pardubicích a v sobotu porazila HC Most. Se stejnými soupeři se utkala i sedmička, ale s opačnými výsledky, v Pardubicích zvítězila a doma s Mostem podlehla. Osma a devátá třída své zápasy odložila. Dorost odešel z obou víkendových utkání poražen a junioři nejprve v pátek na kláštereckém stadionu těsně porazili Most a v neděli překvapivě ztratili bod za remízu v Teplicích.
24.11.Sareza nad síly kadaňskýchSAR - KAD 3:1, 24.kolo | Adam Bagar, Miroslav LučanK zápasu 24.kola 1.ligy podniklo A-mužstvo SK Kadaň nejdelší možnou cestu na sever Moravy, kde se jim v cestě za dalšími body postavil nepříjemný protivník HC Sareza Ostrava. V sestavě hostí se poprvé představila nová akvizice Vojtěch Kloz, ale naopak do utkání nenastoupil Buďa. Od prvních minut se hrálo vyrovnané utkání. V úvodu ani jeden z týmů nevyužil početní výhodu. Jako první se v utkání radovali domácí, když se ve třinácté minutě trefil Hubáček. Kadaňští nelenili a často zaměstnávali obranu Sarezy. Dvě minuty před první sirénou si vynutili faul a z následné přesilovky Jan Bauer vyrovnal. Ve druhé části pokračovala hra v rytmu první třetiny a diváci viděli jedinou přesnou trefu, kdy Boháč potrestal vyloučení černožlutých. Ve třetí části se schylovalo ke kadaňskému náporu, ti však nedokázali využít slibné příležitosti a trest přišel naopak na druhé straně. Přesilovku pěti proti třem využil Rimmel. Ačkoli Severočeši v závěru hodně tlačili, branku se jim vstřelit nepodařilo a ze třetího po sobě jdoucího utkání na ledě soupeře si body nepřipisují, odjíždějí s porážkou 3:1.
23.11.Ostrava chystá pro Kadaň hořkou odvetuSAR - KAD 3:1, 24.kolo | Jakub CoufalKadaň zatím z posledních venkovních zápasů přiváží pravidelně body, což bude chtít potvrdit i proti Sareze. Tým trenéra Vavrečky byl po minulém vzájemném klání hodně nespokojen s výkonem sudích. Ostrava má tak před odvetou zařízenou dostatečně velkou motivaci. Kadaň se na druhé straně pokusí navázat na dobré výkony z cizích kluziští. Jakýkoli bod přivezený ze Sarezy by byl pro Severočechy určitě sladkou odměnou. Zda se cíl Kadaně vyplní, bude o něco více jasné v sobotu 24. listopadu od 17:00 v Ostravě.
21.11.Draci začínají opět šlehat plameny, na řadě je KadaňSUM - KAD 3:4, 23.kolo | Jakub CoufalKadaň v dalším zápase na cizím kluzišti sehraje další odvetný zápas s mužstvem ze skupiny Východ. Severočeši zajíždějí na led zatím ne moc úspěšného Šumperku. Kdo by však čekal jasný zisk bodů, nemusel by se dočkat. Draci v posledním klání dokázali přehrát Vrchlabí a nažhavení jim určitě vydrží do následujícího duelu. Hnacím motorem jim bude i fakt, že v Kadani předvedli vyrovnanou bitvu, přesto prohranou. Zda Kadaň naváže na bodový zisk z Třebíče se ukáže ve středu 21. listopadu od 18:00 v Šumperku.
21.11.Víkendové výsledky mládežeMiroslav LučanO víkendu 16.11. - 18.11.2007 proběhlo další kolo žákovských lig. Poprvé v sezóně sehráli svá mistrovská utkání druháci a třeťáci. Na domácím ledě byli však přemoženi stejnými vrstevníky z Mostu. Čtvrťáci a páťáci porazili Louny. Ve vyšší soutěži se šestka a sedmička shodně dvě třetiny držela na Spartě, ale domů odjeli s velkým debaklem. Osmá a devátá třída ze Sokolova odjela rovněž bez bodu. Dorostenci v pátek utrpěli debakl v Letňanech a v neděli doma nestačili na Most.
21.11.VRTEK zajistil druhý bonusový bodSUM - KAD 3:4, 23.kolo | Miroslav LučanK utkání 23.kola 1.ligy zajížděl A-tým SK Kadaň na led posledního celku skupiny Východ HC Hokej Šumperk 2003. Zápas začala obě mužstva opatrně a po celou první třetinu si ani jeden z týmů nevytvořil větší tlak, gólmani byli úspěšnější než střelci. Druhá část začala nadějně pro Severočechy. Hned v úvodu nejprve KAJER využil početní výhodu a minutu po něm POLANSKÝ zajistil hostím dvoubrankový náskok. Jenže poté přišly chvilky domácích a za minutu bylo vyrovnáno, když potrestali vyloučení černožlutých. Kadaňští se nepoložili a v polovině zápasu BRŇÁK opět v přesilovce strhl vedení. Do přestávky měla obě mužstva ještě několik šancí, ale nebyly využity. V úvodu třetí části šumperští ze samostatného úniku vyrovnali. Ani jeden tým nedokázal zápas do konce třetí části rozhodnout. Na řadu přišlo prodloužení, ve kterém VRTEK vystřelil druhý bonusový bod, za vítězství 3:4 v prodloužení.
19.11.Vyztužit obranu přichází VOJTĚCH KLOZMiroslav LučanKadaňští poslední dobou nehrají špatně, na hru se dá koukat, ale vedení klubu ví, kde má tým slabiny. Tým je potřeba vhodně doplnit na některých postech. Po nedávném angažování útočníka Milana Budi příchází další posila, která naopak vyztuží obranné řady VOJTĚCH KLOZ. Pro něj samotného není SK Kadaň žádnou neznámou a hodlá zde zakotvit minimálně do konce sezóny. Tento spíše defenzivní obránce má na kontě již 29 startů v černožlutém dresu, ve kterých stihl nasbírat 5 bodů za 2 góly a 3 asistence. Kadaňští trenéři od něj očekávají, že vyčistí prostor před brankovištěm a vnese klid do obranných řad. Odchovanec Karlových Varů před letošní sezónou odešel zkusit štěstí do Komety Brno, tam však šanci nedostal a odešel na hostování k nováčkovi soutěže HOkej Šumperk 2003. Toužil však po návratu blíže k domovu a tak podespal smlouvu do konce sezóny právě na severu Čech. Do sestavy Severočechů nastoupí zřejmě v sobotu 24.11.2007 proti ostravské Sareze.
19.11.Reakce vedení SK Kadaň na rozdělení žákovských soutěží Miroslav Lučan, Miroslav Novák, Robert Černý ml.Určitě všichni víme nebo se většina doslechla o systému soutěží koordinovaných hokejovým svazem ČSLH. Ale málo z nás s tímto návrhem soutěží souhlasí. Mužstva dle počtu obyvatel z malých měst nemají stejné podmínky jako jejich rivalové z měst dle aglomerace větších. Často mladé naděje malých hokejových měst ovšem dokazují, že by i oni mohli být důstojným soupeřem velkých celků. Proč některé týmy, které několik sezón po sobě jednoznačně vyhrávají ve své soutěži nemohou hrát a měřit síly častěji s kvalitnějšími týmy ? A naopak proč mužstva, která jsou ve vyšší soutěži, ale výkonnostně nestačí nemohou hrát s menšími městy ? Je to snad ostuda ? …… možná by i hráči raději nějaké vítězství přivítali, než aby dostávali od soupeřů na frak. Jim by zřejmě jinou soutěž hrát nevadilo, ale určitě někomu jinému …….. .
17.11.Kadaň přiváží z třebíčského stadionu bodTRE - KAD 3:2, 22.kolo | Miroslav LučanK a d a ň - Ze čtyřzápasové série na hostujících stadionech, kterou musí absolvovat A-mužstvo SK Kadaň se jako první protivník postavil tým SK Horácká Slavia Třebíč. Kadaňští jeli na Moravu s úmyslem bodovat. Do utkání nastoupila i posila Milan Buďa, kterého třebíčští fanoušci dobře znají. Severočeši nastoupili do utkání s úmyslem hrát ze zabezpečené obrany a co nejdéle neinkasovat. Jenže brzy inkasovali a plány se musely měnit. Jednobrankový náskok domácích vydržel až do poloviny utkání, kdy Derfler zužitkoval Buďovu přihrávku, jenže radost černožlutým nevydržela dlouho, po pár vteřinách domácí opět vstřelili rozdílovou branku. Ve třetí třetině kadaňští vytěžili z velkého tlaku vyrovnávací gól, do černého se trefil Polanský. Ani jeden z týmu do konce základní hrací doby a ani v prodloužení nerozhodl, tak přišly na řadu samostatné nájezdy. V nichž nebyl ani jeden kadaňský hráč úspěšný oproti dvěma třebíčským střelcům. Severočeši tak odjížději domů s jedním bodem za porážku 3:2sn.
16.11.Kadaň čeká tvrdá zkouška 4 venkovních zápasůTRE - KAD 3:2, 22.kolo | Jakub CoufalPo smolné domácí prohře s Havířovem se musí Kadaň velice rychle otřepat, neboť ji čekají 2 týdny na cizích kluzištích. Pokud nechtějí Severočeši ztratit kontakt s 4. až 6. místem, musí bezpochyby něco přivézt i z venku. První příležitost dostanou Severočeši proti Třebíči, která body také potřebuje jako sůl, když se ji v posledních kolech příliš nedorazilo. Kadaň se představí i s novou útočnou posilou. Milan Buďa se bude chtít proti svému mateřskému klubu určitě vytáhnout. Nemilosrdný souboj o body začíná v sobotu 17. listopadu v 17:00 v Třebíči.
14.11.Milan Buďa - výrazná posila do útokuMiroslav LučanKadaňský tým v posledních zápasech předvádí parádní výkony, spolu s Vrchlabím se dělí o průběžné čtvrté místo Západní skupiny s malou ztrátou na třetí Hradec Králové. V letošní sezóně po dlouhé době by kadaňští mohli nakouknout do play-off. Je třeba neusnout na vavřínech a spokojit se s náskokem, ale bojovat dál. Tým, který jako hlavní kouč vede Miroslav Novák, letos svou bojovností naznačil, že by se s ním mělo v konečné fázi soutěže počítat. Aby mohl být sen Play-off splněn je potřeba tým vhodně doplnit. Navázat na své velmi dobré výkony se v týmu černožlutých pokusí MILAN BUĎA, který se stal první posilou v rozběhnuté sezoně. Poprvé v dresu SK Kadaň nastoupí paradoxně proti svému mateřeskému oddílu SK Horácká Slavia Třebíč v sobotu 17.11.2007.
14.11.Utkání s Pantery rozhodly přesilovkyKAD - HAV 2:4, 21.kolo | Miroslav LučanUtkání začalo pro domácí nadějně, ze zdvojené přesilovky Derfler poslal Kadaň do vedení. To vypadalo se Severočechy ještě dobře. Jenže poté se přestalo dařit. Havířovští nehráli nijak oslnivý hokej, ale na špatně hrající domácí to stačilo. V prví části využili havířovští dvě přesilovky a otočili skóre. Ve druhé části se domácí hodně tlačili před Valentovu branku, ale ten byl pro hosty velkou oporou. Kadaňští střelci byli hodně zoufalí, nedokázali využít vyložené šance. Naopak hostům stačila jedna využitá přesilovka ke zvýšení skóre. Do třetí části nastoupili kadaňští s odhodláním vrátit se do zápasu, ale přišla hodně studená sprcha. Po pár vteřinách Mikšan využil chyby domácí obrany a po další brance vystřídal domácího gólmana. Necelé dvě minuty před koncem čtvrtá formace předvedla pěknou akci, na jejímž konci byl Chyba a upravil tak skóre. Ačkoli havířovští v utkání nic extra hokejového nepředvedli odváží si možná překvapivě všechny tři body za vítězství 2:4.
13.11.Na jídelníček Kadaně se servíruje další predátorKAD - HAV 2:4, 21.kolo | Jakub CoufalV minulém kole se konal souboj celků na 6. pozicích. V současnosti Kadaň povýšila a chystá se na střetnutí mužstev na 5. příčkách mezi ní a Havířovem. A žádný kadaňský fanoušek by se určitě nezlobil, kdyby se v dalším kole odehrál duel klubů na 4. místech, neboť tuto pozici ve skupině Východ okupuje Třebíč, další soupeř černožlutého celku po Havířovu. K naplnění tohoto cíle je třeba splnit nutnou podmínku v podobě zisku 3 bodů nad Havířovem, který naposledy šťastně přehrál Vrchlabí. Ani poslední výhra šelem nic nemění na tom, že Kadaň by měla být doma favoritem. V honbě za úspěchem bude na straně Severočechů potřeba nasadit velkou bojovnost a vytrvalou houževnatost. Panteři do Kadaně přijedou ve středu 14. listopadu od 18:00.
13.11.NÁBOR MLADÝCH HOKEJISTŮMiroslav LučanNábor hráčů do přípravky SK Kadaň. Rodiče mohou přihlásit děti ve věku od předškoláků až po žáky třetí třídy ZŠ. Tréninky probíhají každé úterý od 16:00 do 17:15 hod. Ve snaze co nejvíce podpořit výchovu nových talentů a umožnit dětem sportovní vyžití, které by co nejméně finančně zatížilo rodiče, bude výstroj hráčům zapůjčena zdarma. Člen SK Kadaň má automaticky vstup zdarma na koupaliště, veřejné bruslení a na všechny zápasy týmů SK Kadaň. Členské příspěvky jsou pouze 200 Kč ročně. Bližší info podá p. Novák Miroslav - 607923834 , Štefan Jindřich a Wágner František - 603435149.

Více informací o mládežnickém hokeji SK Kadaň naleznete na Oficiálních stránkách mládeže

13.11.Mládež SK Kadaň v uplynulém koleMiroslav LučanO uplynulém víkendu sehráli kadaňští mládežníci další zápasy ve svých skupinách žákovských lig, s vyjímkou dorostu a juniorů, kteří měli volno. Čtvrtá a pátá třída cestovala do Mostu, kde obě mužstva dokázala o branku zvítězit, v týmu páté třídy hattrickem zazářila Aneta Lédlová. Šesťáci a sedmáci po přesunu do B skupiny přivítali silný Chemopetrol, na který bohužel neśtačili. Osmá a devátá třída měla na programu dvoukolo, v obou zápasech však utrpěli debakly od Mariánských Lázní a Klášterce.
Další stránky
12>>


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM