V listopadu 2023 vyšly tyto články:

1.11.Naše hokejisty čeká nabitý víkendRNL - KAD 2:12, 11.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Hned dvojnásobnou zápasovou porci přinese závěr prvního listopadového týdne. Černožlutí se v sobotu vydají pod ikonický Říp do Roudnice, na neděli je připraveno domácí utkání s Bílinou. V něm určitě přijďte dosud nepokořené bojovníky královského města podpořit. Úvodní buly je plánováno na obvyklých nedělních 15:00.
5.11.Černožluté v neděli nezastavila ani BílinaKAD - DBL 14:3, 12.kolo | Redakce

K a d a ň / B í l i n a - Ve druhém utkání víkendu se Kadaňští představili na domácím ledě bílinským Drakům, kteří v prvním vzájemném utkání dokázali černožluté potrápit. Rychlé vedení 3:0 domácí možná uklidnilo příliš, když během půl minuty inkasovali dvě branky a stav byl rázem 3:2. Druhá třetina však byla z domácího pohledu snová. Svěřenci trenérů Miroslava Nováka a Jana Macháčka dokázali vsítit osm branek a žádnou neinkasovat. Poslední třetina přinesla ještě korekci skóre z obou stran a domácí jsou tak nadále stoprocentní, když Bílinu porazili 14:3.

5.11.Kadaň veze z ledu Roudnice vysokou výhruRNL - KAD 2:12, 11.kolo | Redakce

R o u d n i c e n / L a b e m / K a d a ň - V rámci venkovního utkání Kadaň nenechala nic náhodě a již po první třetině kontrolovala zápas a stav byl 5:0. Domácí tým se dokázal prosadit pouze dvakrát, naopak Kadaň přidávala jednu branku za druhou a každý z hráčů v týmu si zapsal minimálně jeden kanadský bod. Skóre se na konci střetnutí zastavilo na 2:12

21.11.Ve středeční dohrávce přivítáme LovosiceKAD - LOV 12:3, 14.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - netradičně uprostřed týdne vyjedou kadaňští hokejisté k dalšímu domácímu duelu. Soupeřem jim bude celek Lovosic, jenž okupuje poslední příčku tabulky krajské hokejové ligy. Úvodní buly padne ve středu 22. listopadu v 18:30.
22.11.Vysoká výhra i stý gól v sezóněKAD - LOV 12:3, 14.kolo | Redakce

K a d a ň - Dohrávka 14. kola přinesla další vysoké vítězství Kadaně, které se však nerodilo lehce. I přes drtivý tlak domácích skončila první třetina 1:0. I ve druhé třetině hostující gólman podával výborný výkon a držel Lovosice nad vodou. Druhou branku domácích vsítil Kulich, jenže během dvou minut dokázaly Lovosice srovnat. Následně se ale domácí družina utrhla a druhou třetinu zakončila se skóre 8:2. Stý gól v sezóně vsítil Filip Šmejc. Třetí třetina se odehrála v pohodovém tempu a svěřenci Miroslava Nováka a Jana Macháčka dokázali vstřelit další branky a vyhráli 12:3. Další domácí utkání následuje již tuto neděli, od 15:45, kdy dorazí Roudnice nad Labem.

25.11.K předehrávce dorazí Roudnice nad LabemRedakce

K a d a ň - K předehrávce osmnáctého kola dorazí v neděli na kadaňský stadion celek z Roudnice nad Labem. Tým, který byl v loňském ročníku po Bílině nejlepší tým krajské soutěže, se letos nenachází v optimální pohodě. Jak si povede se zatím stoprocentní Kadaní? Utkání začne 26. listopadu v 15:45.

26.11.První čisté konto v sezóně, Kadaň stále stoprocentníKAD - RNL 7:0, 18.kolo | Sabina Nováková

K a d a ň / R o u d n i c e n / L a b e m - Začátek zápasu se o patnáct minut opozdil z důvodu kuriózní situace. Hosté nenapočítali do deseti a k nutnosti odehrání zápasu jim chyběl jeden hráč. Po dohodě se šel převléct do výstroje náhradní brankář Mařík, aby Roudnice mohla utkání odehrát na dvě lajny. Zpožděný start se podepsal na všech a první třetina byla vlažnějšího charakteru. Ve druhé třetině si Kadaň začala více věřit a přidala tři branky a bylo prakticky rozhodnuto. Ve třetí třetině pak domácí vsítili další tři góly a Roudnici porazili 7:0. První čisté konto zaznamenal Dominik Gerstner.