Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2004 vyšly tyto články:

27.6.Zpověď Petra JežeKatka Hodková, Martin GahlerPetr Jež se narodil 21. února 1980 v Rokycanech ve znamení ryb. Ty se neobejdou bez vody a říká se, že tichá voda zase břehy mele. Petře, jaký jsi byl jako dítě? Věděli o tobě všichni sousedé v ulici nebo jsi vyrůstal v tichosti a bez větších lumpáren?
"Myslím si, že hodně v tichosti. Rodiče mi tresty moc nedávali a ze školy jsem poznámky naštěstí nosil málo."
24.6.Železný muž vykovaný v potu a záři SlunceKatka Hodková, Martin GahlerV devět hodin a tři minuty odstartovalo 19 trénovaných a odvážných hráčů na kadaňském koupališti v závodě o titul Železného muže. Ten měl ukázat, kdo má tu nejlepší fyzičku pro nadcházející sezónu a kdo bude muset svou tělesnou zdatnost ještě zlepšovat. Jednotlivé disciplíny kopírovaly klasický triatlon, hráči měli nejprve uplavat půl kilometru volným stylem, pak je čekala vytrvalostní jízda na silničním kole a na závěr běh v terénu.

Celkové pořadí

1.-2. Kamil Tvrdek
1.-2. Petr Derfler
3. Jiří Mudra

7.6.Kadaň pomalu odtajňuje posilyJindřich Poledna, Tomáš KučeraO ročním hostování brankáře Petra Ježe informoval náš server již minulý týden. Na oficiální vyjádření k druhému brankáři si ještě budeme muset chvíli počkat, ovšem pár dalších jmen je odtajněno. Do kadaňského dresu se vrátil Martin Postl. Na sever Čech se vrací po dvou sezónách z Mladé Boleslavi. Tam odehrál 60 utkání, ve kterých vsítil 15 branek a 25 krát asistoval.
1.6.Do Kadaně přichází na roční hostování brankář Petr JežDavid SchlegelK a d a ň - Hokejový klub SK Kadaň získal brankářskou jedničku pro nadcházející sezónu. Na roční hostování z Plzně přichází čtyřiadvacetiletý gólman Petr Jež. Definitivně byl jeho příchod uzavřen první červnový den. Informaci potvrdil redakci webových stránek klubu manažer klubu Mgr. Alois Chlustina. Petr Jež odchytal před čtyřmi lety tři utkání v extralize, hodně se před třemi lety zviditelnil v brněnském Ytongu, jehož fanoušci na Ježe nedají dopustit. Před dvěma lety byl největší oporou trápícího se Berouna. Tam mnohdy pochytal i 60 střel za zápas.


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM