Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2009 vyšly tyto články:

26.6.S přípravou jsem spokojen, mohlo by to vypadat velice dobře, těší Leo GudaseLukáš PeroutkaK a d a ň - Mnoha hokejisty nepříliš oblíbené období kalendářního roku je u konce. Hráči absolvovali tvrdý dril s cílem nabrat kondici na nový soutěžní ročník a nyní je čeká zhruba měsíční oddech před tím, než 27. července obují brusle a poprvé vyrazí na led. Suchou letní přípravu završil i tým SK Kadaň a jak říká hlavní trenér Severočechů Leo Gudas, proběhla bez větších komplikací. „Zvládli jsme udělat to, co jsme si řekli,“ těší nového lodivoda.
10.6.Roční smlouvu podepsal v Kadani zkušený útočník Jiří GombárTisková zprávaK a d a ň - Zkušený útočník Jiří Gombár se dnes stal novou posilou SK Kadaň. Chomutovský odchovanec se na začátku minulé sezóny vrátil do bílomodrého dresu a v průběhu ročníku v Kadani formou měsíčního hostování již působil. V černožlutém dresu se mu dařilo, během 14 odehraných zápasů si připsal 8 kanadských bodů za 2 branky a 6 přesných přihrávek. Nyní by měl v kadaňském dresu působit v průběhu celé sezóny. Pracovitý útočník bude v Kadani předávat zkušenosti mladším spoluhráčům. Vždyť v extralize odehrál Gombár téměř 250 utkání.
8.6.Radek Šíp: Chceme skončit lépe než v loňské sezoněMichal MotáňKdyž loni v létě chomutovský útočník Radek Šíp opouštěl kádr Chomutova a podepisoval jednoletou smlouvu v Kadani, všichni s napětím očekávali, jak se sedmatřicetiletý veterán se změnou prostředí vyrovná. Zkušenému hokejistovi se sezona vydařila velmi dobře a již nyní je jisté, že dres Kadaně bude oblékat i v příští sezoně. "Loňská sezona nám vyšla dobře a věřím, že jí můžeme minimálně zopakovat," říká hokejista s bohatou extraligovou kariérou.
6.6.Nový systém mládežnických soutěží se dotkne kadaňského dorostuLucie Mužíková, Ondřej KubátNeustále se ztenčující základna chlapců, kteří se rádi nechají zaučit do tajů hry nikterak netěšila žádného příznivce ledního hokeje. O to méně jeho vrcholné představitele, trenéry a funkcionáře. Ty také trápila přílišná zaujatost na výsledky, do které se hráči zapojují již od raného věku, příliš brzká specializace na úkor všestranného rozvoje, velké procento hráčů, kteří s hokejem skončí ve věku mezi třináctým a šestnáctým rokem, a v neposlední řadě taktéž neochota některých trenérů ke vzdělávání sebe sama.
5.6.Licence prodána Roudnici nad LabemMiroslav LučanKadaňský B-tým i v příští sezóně bude hrát krajský přebor. Licenci na 2.hokejovou ligu SK Kadaň prodává loni sestupující HC Roudnici nad Labem.
3.6.Sportovním manažerem hokejistů Chomutova a Kadaně bude Bc. Jaroslav VeverkaTisková zprávaK a d a ň - Spolupráce mezi hokejovými kluby Chomutova a Kadaně se nyní ještě více prohloubí. Sportovním manažerem obou severočeských oddílů se stal Bc. Jaroslav Veverka, který s okamžitou platností začne řídit sportovní záležitosti nejen Chomutova, ale také partnerské Kadaně. „Představitelé zmiňovaných klubů se rozhodli sjednotit řízení sportovního úseku tak, aby práce v této oblasti byla více efektivní,“ řekl mluvčí chomutovského klubu David Dinda.


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM