Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2011 vyšly tyto články:

29.6.Soustředění ve Špindlu? Pro některé asi utrpení, směje se Mikuláš AntonikMartin Voltr, Michal SlavíkPoslední červnový den má jistě ve svém kalendáři řada kadaňských hokejistů červeně zakroužkovaný a možná u něj nechybí ani malé srdíčko. Právě ve čtvrtek jim totiž po dlouhé letní přípravě začíná vytoužená třítýdenní dovolená. Závěr suché přípravy se nesl ve znamení soustředění v Krkonoších a nejen jako ohlédnutí za ním jsme pojali rozhovor s hlavním trenérem Mikulášem Antonikem.
15.6.První liga rozlosována, v úvodním kole do OlomouceRedakcePrvní hokejová liga už zná svůj jízdní řád pro sezónu 2011/2012. Na středečním aktivu prvoligových klubů v Praze byl potvrzen nový hrací systém čtyřkolově každý s každým, nově bylo také zrušeno předkolo play-off a zavedena byla široká šestičlenná skupina play-out. Kadaň se stejně jako loni vydá v prvním kole do Olomouce.
11.6.V první lize 14 týmů, končí Znojmo a TáborRedakceČeský svaz ledního hokeje schválil přihlášky 14 mužstev do nové prvoligové sezóny 2011/2012. Podmínky pro účast v soutěži nesplnil Tábor, Znojmo pak svou přihlášku stáhlo, neboť se v následujícím ročníku představí v rakouské nejvyšší soutěži. Hrát by se mělo čtyřkolově každý s každým.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM