Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2014 vyšly tyto články:

29.6.Kadaňský odchovanec Ondřej Kaše byl draftován do NHL, v sedmém kole si jej vybral AnaheimMarcel HollV letošním draftu mladých hokejistů do kanadsko-americké NHL se dostalo i na hráče, který se prvním hokejovým krůčkům naučil na kadaňském zimním stadionu. Z celkové 205. pozice byl draftován útočník ONDŘEJ KAŠE, který tak v zámoří patří celku vítězů Stanley Cupu z roku 2007.
12.6."Chomutov bude hrát určitě baráž," tvrdí Martin SzakalJindřich PolednaOpora zadních kadaňských řad minulých let, Martin Szakal, se v dresu se skříženými hokejkami na hrudi již neobjeví. Pro příští sezónu tak bude mít tým jiného kapitána. Martin nám poskytl rozhovor, kde mluvil o své budoucnosti a jak nahlíží na týmy Kadaně a Chomutova.
9.6.Seznam přípravných utkání je kompletníJindřich PolednaV parných, zatím ještě jarních dnech, se mohou hráči i trenéři pomalu upínat na přípravu na ledě. Vedení klubu po mnoha jednáních zveřejnilo seznam přípravných zápasů, které by měly prověřit připravenost kádru. V této fázi se počítá s deseti zápasy, které proběhnou v termínu 30.července - 5.září 2014. Sportovní klub by měl odehrát 6 utkání doma a 4 zápasy na ledě soupeře.
6.6.„Nejvíc se hádáme kvůli úklidu, jinak se celkem shodneme,“ smějí se Lukáš a Jakub NovákoviLibor KultK a d a ň - Na ledě je člověk pozná relativně snadno díky jmenovkám na zádech, jakmile se však Lukáš a Jakub Novákovi postaví vedle sebe v civilu, málokdo je dokáže rozeznat, pokud neví, že Lukáš nosí brýle. Oba dva pochází z Hradce Králové a mají za sebou první kompletní sezonu v seniorském hokeji. Rozhovor se šikovným i útočníky se však točil kolem jiných věcí než těch z minulé sezony.
4.6.První liga byla rozlosována, Kadaň začíná doma s ChomutovemMarcel HollK a d a ň - Dnes byl v Praze rozlosován další ročník první ligy. Kadaň zahájí mistrovskou sezónu 2014/2015 na domácím ledě s Chomutovem. Ve druhém kole, které se odehraje o dva dny později, přivítají svěřenci tandemu Beck - Martínek nedaleký Most. První venkovní zápas v novém ročníku čeká Sportovní klub ve třetím ligovém kole, když zamíří do Benátek nad Jizerou. V článku naleznete k dispozici kompletní rozlosování celého ročníku 1. ligy.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM