Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2008 vyšly tyto články:

31.7.Druhá prověrka před sezónouKAD - MST 3:2, 0.kolo | Martin GahlerK a d a ň - V parném podvečeru se na kadaňském stadionu odehrál další přípravný zápas, který vyvrcholil samostatnými nájezdy. Hráči i fanoušci si tak vyzkoušeli, jaké to bude v sezóně. Nebýt trestného nájezdu proměněného Jakubem Bauerem, který ještě loni nosil černožluté barvy, domácí by zápas vyhráli. Prodloužení však bylo zajímavým zpestřením. Tým musí ještě hodně pracovat na vzájemné souhře, ale již dnes je vidět, že jsou v něm nadějné posily.
30.7.Do Kadaně přijíždí rival HC MOSTKAD - MST 3:2, 0.kolo | Miroslav LučanKe druhému přípravnému utkání na novou sezónu nastoupí A-tým SK KADAŇ na svém ledě proti dalšímu ze severu Čech SK HC BANÍK MOST. Po úvodní remíze s ruským Orenburgem, kdy trenéři byli s herním pojetí vcelku spokojeni, ví na co se mají v tréninku zaměřit. Další test je na programu ve čtvrtek 31.7.2008 od 17:30 hodin.
30.7.Víme, čemu je potřeba se věnovat, co zlepšitMiroslav LučanPo remízovém utkání s HC GAZPROM ORENBURG jsme krátce vyzpovídali nového hlavního kouče SK Kadaň. Dostalo se k hodnocení prvního přípravného utkání, uplynulé přípravy na suchu a zmínka byla o případném doplnění kádru. Jak odpovídal MILAN ČERNÝ se dočtete v následujících řádcích .....
29.7.Na úvod remíza s OrenburgemORE - KAD 2:2, 0.kolo | Miroslav LučanK prvnímu přípravnému utkání sezóny nastoupili kadaňští v Ostrově nad Ohří proti ruskému celku GAZPROM ORENBURG. Utkání se hrálo na čtyři čtvrtiny, týmy byly rozděleny na dvě poloviny. V první polovině viděli diváci pouze jedinou branku, bohužel však do sítě kadaňských. Poté obě mužstva nedokázala zužitkovat řadu šancí. Branek se diváci dočkali až na počátku čtvrté části, kdy padly během minuty tři branky, které určily konečný stav utkání 2:2.
28.7.Kadaňští změří síly s GAZPROM ORENBURGORE - KAD 2:2, 0.kolo | Miroslav LučanDalší prvoligová sezóna se kvapem blíží, po náročné suché přípravě se hráči již připravují na ledě. Prvním soupeřem A-týmu SK KADAŇ bude v úterý 29.7.2008 od 16:45 hodin na stadionu v Ostrově nad Ohří ruský celek GAZPROM ORENBURG.
28.7.Krajský přebor v nové sezóněMiroslav LučanV nové sezóně Krajského přeboru, kde působí B-tým SK Kadaň by se z hlediska rozlosování soutěže diváci neměli dočkat příliš změn. Vzhledem k malému počtu týmů dojde zřejmě k opět ke spojení karlovarského a ústeckého kraje. Zápasy by se měly odehrát dvoukolově každý s každým ve sloučené soutěži a následně opět dvoukolově v rámci svého kraje.....
21.7.A je to tu, A-tým poprvé na leděMiroslav LučanPo dlouhých pěti měsících se hráči A-týmu SK Kadaň objevil na ledě kadaňského zimního stadionu. Po náročné první části letní přípravy vedené novým koučem Milanem Černým a třítýdenní dovolené se včera v odpoledních hodinách sešli k prvnímu tréninku na ledě. Hráči přijeli velmi dobře naladěni a sešli se kompletní, včetně všech nových tváří... .